Przejdź do głównej zawartości

KOSMETOLOG Sylwia Bank Beauty Solutions

ul. Wniebowstąpienia nr 21/1 (znajduje się w Salonie Fryzjerskim POSH), 84-200 Wejherowo

Beauty Solutions – to nowoczesny, kameralny gabinet kosmetologiczny, który mieści się w POSH Salon Fryzjerski. Wykonuję w nim zabiegi z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i estetycznej – pozwalające wydobyć i podkreślić naturalne piękno każdego z nas.
Tworząc ofertę Gabinetu Beauty Solutions, zadbałam o to, aby zabiegi były skuteczne, bezpieczne i nieinwazyjne.
Uważam że, znana wszystkim maksyma „Lepiej zapobiegać, niż leczyć” dotyczy również działań zmierzających do utrzymania młodego i zdrowego wyglądu skóry.
Jestem zwolenniczką takich technik, które nie wyłączają na długi czas z codziennych zajęć. Dla zapewnienia wysokiej skuteczności zabiegów wykorzystuję nowoczesne technologie i najwyższej jakości produkty kosmetyczne.
W Gabinecie oferuję zabiegi anti-aging, które prawdziwie aktywizują komórki skóry do pracy i odnowy, nie dając sztucznego i nienaturalnego efektu estetycznego. W tym zakresie szczególnie polecam zabiegi mezoterapii, karboksyterapię i peelingi chemiczne.
Wykonuję również zabiegi: pielęgnacyjne redukujące trądzik pospolity, dogłębnie oczyszczające skórę, odżywiające i łagodzące dla skór naczyniowych i wrażliwych, wyrównujące koloryt skóry i inne
W Gabinecie możesz skorzystać z zabiegów antycellulitowych i wspomagających wyszczuplanie. Proponuję również zabiegi wzmacniające włosy (przy problemach z wypadaniem).
Odpowiednio prowadzona pielęgnacja domowa - to podstawowy warunek zdrowej skóry. W razie potrzeby w tym zakresie - służę radą.
W celu ustalenia najbardziej skutecznego planu pielęgnacyjnego i ewentualnych przeciwwskazań – wykonanie zabiegu poprzedzam wywiadem kosmetycznym i komputerowym badaniem kondycji skóry.
Chcę, aby starannie dobrane i wykonane zabiegi sprawiły, że poczujecie się zadbani i piękniejsi. W pracę wkładam zaangażowanie i pozytywne emocje – mając nadzieję na Wasze pełne zadowolenie i doskonałe samopoczucie

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

Beauty Bar

Wejherowo, Wałowa 20
4.98
1452 opinie
Beauty Bar

Twoje Piękno Karolina Orzełowska

Wejherowo, Ofiar Piaśnicy 37
5.0
64 opinie
Twoje Piękno Karolina Orzełowska

Salon Margaret

Wejherowo, Pucka 13
4.98
121 opinii
Salon Margaret

Strefa Piękna Anita Słowi

Wejherowo, Świętego Jana 9
4.98
165 opinii
Strefa Piękna Anita Słowi