Przejdź do głównej zawartości

Kosmetolog Alicja Karpowicz

Kardynała Kominka 7/1, 59-220 Legnica

Witam serdecznie na mojej stronie. Nazywam się Alicja Karpowicz i jestem dyplomowanym kosmetologiem.Ukończyłam prestiżową uczelnie- Wyższą Szkołę Fizjoterapii Andrzeja Czamary we Wrocławiu.
Kosmetologia i wizaż od zawsze jest moją pasją,a własny gabinet jest jej uwieńczeniem. Celem mojej pracy jest bezpieczeństwo oraz satysfakcja Klientów.Służę im nie tylko szeroką wiedzą z zakresu kosmetologii,ale i medycyny niekonwencjonalnej, dietetyki oraz ziołolecznictwa.W trosce o wysoki poziom moich usług uczestnicząc w szkoleniach i sympozjach z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, używam tylko najlepszych kosmetyków francuskiej firmy THALGO,RHONDA ALLISON.
Swoją bogata ofertę kieruje do Państwa ceniących perfekcyjne połączenie zabiegów pielęgnacyjnych, kosmetycznych, leczniczych, upiększających z odprężeniem na najwyższym poziomie.
Jeśli chcą Państwo wręczyć unikatowy prezent najbliższej osobie, sprawiając jej wyjątkową przyjemność, zachęcam do skorzystania z moich upominkowych zaproszeń na dowolne zabiegi w wy branym przez państwo terminie. Serdecznie zapraszam i polecam mój gabinet.

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

KENAZ

Legnica, Świętego Maksymiliana Kolbe 12
4.98
448 opinii
KENAZ

Słowiański Styl

Legnica, Dworcowa 9, III piętro
4.94
156 opinii
Słowiański Styl

Fryzjer Piekary/Rzęsy z Pazurem

Legnica, Pomorska 21
4.92
269 opinii
Fryzjer Piekary/Rzęsy z Pazurem

Fryzjerstwo męskie "u Strażaka"

Legnica, Plac Klasztorny 3
5.0
52 opinie
Fryzjerstwo męskie "u Strażaka"