Przejdź do głównej zawartości

Kosmetolodzy Rzeszów - strefa beauty

Podwisłocze 2b/6, 35-309 Rzeszów (Najlepiej w Mapach Google wpisywać SZIK al. Powstańców Warszawy, salon znajduje się w komornicy za tym sklepem.)

Kosmetolodzy Rzeszów to salon piękności, który powstał z połączenia pasji oraz wieloletniego doświadczenia. Tworzymy grupę wyspecjalizowanych kosmetologów, którzy chcą zaoferować Państwu kompleksowe usługi kosmetyczne i kosmetologiczne. Dlatego też nasz zespół to najlepsi specjaliści z odpowiednim wykształceniem i kwalifikacjami.

Zadbamy o Państwa kompleksowo, począwszy od profesjonalnej pielęgnacji twarzy, ciała, aż po dłonie i stopy. Nasza oferta jest bardzo bogata, dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie interesujący zabieg. Chętnie pomożemy i podpowiemy, w jaki sposób zadbać o swoją urodę wykorzystując domowe preparaty, a także dołożymy wszelkich starań, aby oferowane przez nas zabiegi przyniosły maksimum satysfakcji, odprężenie i natychmiastową wizualną zmianę. Aby zapewnić najwyższą jakość usług, nieustannie podnosimy kwalifikacje. Szkolimy się dla Was!

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą oraz do rezerwacji wybranej dla siebie usługi online. Następnie wystarczy we wskazanym terminie odwiedzić salon Kosmetolodzy Rzeszów, który znajduje się na ul. Podwisłocze 2b/6 w Rzeszowie.

Serdecznie zapraszamy!

Do tego salonu umówisz się także przez Booksy. Rezerwacja dostępna także przez Booksy