Kosmeo Mobilna Kosmetyka Profesjonalna Alina Lison

Alojzego Felińskiego 47/1A, 41-923 Bytom

Kosmeo to nowoczeny i kameralny salon świadczący usługi z zakresu kosmetyki i podologii. Pracyjemy na naturalnych kosmetykach najwyższej jakości. Używamy tylko sterylnych lub jednorazowych narzędzi. Z usługi można skorzystać w gabinecie stacjonarnym w Bytomiu przy ul. Felińskiego 47/1A lub zamówić wizytę domową. Polecamy bony upominkowe na nasze zabiegi.
Pracyjemy w godzinach dostosowanych do potrzeb klientów, również w weekendy- konieczność wcześniejszego umówienia wizyty.
Proszę o wyrozumiałość jeśli nie odbieram telefonu - oznacza to, że w tym momencie nie mogę przerwać wykonywanej usługi. Oddzwaniam najszybciej jak to możliwe. W tej sytuacji możesz również wysłać sms lub mail na kosmeo@kosmeo.eu lub fb
Zapraszam serdecznie do Kosmeo!
 
 
 

5.0
2 opinie

Opinie

 • HE
  5.0
  niezweryfikowany

  Świetny salon kosmetyczny, przemiła właścicielka, korzystam z różnych zabiegów (kwasy, zabiegi na twarz, szyję, dekolt, manicure hybrydowy, depilacja pasta cukrową ...) Pełen profesjonalizm, fantastyczna obsługa, zawsze 200 % zadowolenia i 20 lat mniej :) POLECAM!!!

 • HA
  5.0
  niezweryfikowany

  Pełny profesjonalizm, bardzo miła i relaksująca atmosfera, Pani Alina potrafi profesjonalnie doradzić niezdecydowanym klientom, jestem bardzo zadowolona z obsługi i szczerze wszystkim polecam. Już zapisałam się na kolejny zabieg. Na szczególną pochwałę zasługuje sterylna czystość i jednorazowy sprzęt, jaki Pani Alina stosuje!!!!

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.