Przejdź do głównej zawartości

Koncepcja Piękna Katarzyna Górajewska

Komunardów 4/1B, 58-100 Świdnica (Wejście od strony ulicy Chrobrego)

Koncepcja Piękna Katarzyny Górajewskiej to miejsce, w którym poczujesz się wyjątkowa i będziesz mogła, pod okiem profesjonalistów, zadbać o swoje ciało. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy doradzą Ci, jak najlepiej pozbyć się problematycznych niedoskonałości. Wspólnie zaplanujecie, jak przygotować się do zabiegu, na co zwrócić uwagę i jakich efektów możesz się spodziewać. Wszystkie nasze zabiegi upiększające wykonywane są z wielką starannością i z wykorzystaniem wysokiej jakości preparatów oraz sprzętu.

W naszym gabinecie możesz skorzystać z bogatej oferty kosmetologicznej. Do wyboru masz działanie fal radiowych, karboksyteriapii, mezoterapii, ale również depilację i laseroterapię. Nie musisz obawiać się, że zabieg będzie kojarzył Ci się z bólem. Naszym zadaniem jest sprawić, żebyś mogła czuć się komfortowo, dlatego podczas zabiegów oferujemy znieczulenie.

Nasi specjaliści pomogą Ci zadbać o piękny makijaż, pielęgnację skóry i niebanalny manicure. Zależy nam na tym, żebyś mogła skorzystać u nas z różnych usług, dzięki którym poprawi się Twój wygląd. Nie zapominamy również o Twoim samopoczuciu, dlatego zachęcamy Cię do skorzystania ze specjalnie przygotowanych relaksujących rytuałów.

Gabinet "Koncepcja Piękna Katarzyny Górajewskiej" położony jest w Świdnicy przy ulicy Komunardów 4/1b.