Komnata Urody Poniatowska - Opinie

Czartoryskiego 24/2, 42-202 Częstochowa
5.0
5 opinii

Opinie

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Profesjonalnie i dokładnie wykonane paznokcie hybrydowe. Jestem bardzo zadowolona,duże umiejętności manualne. Jeżeli chodzi o makijaż to można w pełni zaufać Pani Oliwii. Bardzo polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Oliwia zabiegi jak i makijaż wykonuje z pełnym zaangażowaniem i precyzja co sprawia, że po każdej wizycie czuje się świetnie. Salon Urządzony w pięknym stylu.Na pewno zajrzę tam jeszcze wiele razy.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Z czystym sumieniem polecam p. Oliwię i jej magiczną komnatę urody . Po zabiegach czułam się niczym niż w spa. Pełen profesjonalizm i super podejście do klienta:) Nadmieniam iż p. Oliwia przesympatyczna , POLECAM!

 • SO
  5.0
  niezweryfikowany

  Pani Oliwia perfekcjionistka. Świetnie potrafi doradzić w doborze kolorów itp. Bardzo szybki kontakt, sprawnie odpowiada na wiadomości i wyszukuje jak najbardziej dogodny termin dla klientki ! Polecam w 100 % !

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Profesjonalnie wykonany manicure. Miła atmosfera, salon wyposażony w nowe urządzenia kosmetyczne typu ledwo lampy itd. Właścicielka służy zawsze rzetelną poradą dotyczącą zabiegu! salon godny polecenia!