KOKA nails

Borelowskiego Lelewela 9, 31-108 Kraków

Indigo Nail Salon Koka Nails
ul Borelowskiego Lelewela 9

UWAGA BARDZO WAŻNA INFORMACJA !!
NOWE I STAŁE KLIENTKI :
Nowe klientki, które są umówione „na pierwszą wizytę” są zobowiązane do wpłaty zadatku w wysokości 50% ceny – jest to kwota BEZZWROTNA i zabezpieczenie dla mnie, że dana klientka pojawi się na umówionej wizycie. Od czasu umówienia się czekam na przelew do 3 dni roboczych po tym czasie TERMIN AUTOMATYCZNIE PRZEPADA I DANA OSOBA JEST WYKREŚLANA Z TERMINU.
Stałe klientki, które umawiają się zazwyczaj kilka terminów z wyprzedzeniem – POTWIERDZAJĄ i ODWOŁUJĄ W OSTATNIEJ CHWILI czyli w tym samym dniu lub np. po godz 22:00 poprzedniego dnia – będzie zobowiązana do zapłaty 50 zł przy kolejnej wizycie w celu uregulowania wizyty, która się nie odbyła, co uniemożliwia przyjście innej klientce ,której zależy na danym terminie.
Niestety wprowadzam takie zasady ze względu na to, że staję na głowie żeby wszystkie Was przyjąć i zawsze staram się jak mogę i bardzo chciałabym abyśmy nawzajem się szanowały, ale niestety z przykrością musze stwierdzić, że w ostatnim czasie takie sytuacje powtarzały się dość często co powodowało luki w grafiku, a ja musiałam odwoływać klientki, które były zainteresowane terminami.

Numer konta:
86 1750 0009 0000 0000 3696 2143
KOKA NAILS KATARZYNA KONDERAK
Marcina Borelowskiego Lelewela 9, 30-108, Kraków, Polska

4.9
95 opinii

Opinie

 • AN
  5.0
  Uzupełnianie paznokci żelowych

  Polecam , idealne wykonanie :)

 • MA
  5.0
  Utwardzenie naturalnej płytki bazą proteinową

  Najlepiej! Salon odwiedzam regularnie już niemal 1,5 roku i za każdym razem wychodzę zachwycona, paznokcie wykonane są idealnie, starannie i sprawnie, a do tego w pakiecie świetne towarzystwo i atmosfera. <3

 • AN
  5.0
  Utwardzenie naturalnej płytki bazą proteinową

  Jak zawsze perfekcyjne wykonanie i super atmosfera! :)

 • MA
  2.0
  Manicure hybrydowy

  Pani robi paznokcie szybko, nerwowo i jest niedelikatna. Miałam wrażenie jakby się spieszyla. Ogólny efekt jest ok, chociaż skórki zmaltretowane. Nie zamierzam tam wracać.

 • MA
  2.0
  Manicure hybrydowy

  Nie jestem zadowolona z wizyty, gdyż nie zostałam potraktowana jak klient, tylko jak obiekt na którym wykonuje się pewne własne "dzieło". Pani Konderak nie wykazała się próbą zrozumienia moich potrzeb. Przykład 1: gdy poprosiłam o niewycinanie skórek nie potrafiła mi uzasadnić dlaczego mimo wszystko chce mi je wyciąć i bez mojej ostatecznej zgody to zrobiła. Przykład 2: Gdy zraniła mnie przy wykonywaniu wycinania skórek na dwóch palcach i po zwróceniu przeze mnie uwagi, że leci mi krew, zamiast przeprosić, to skwitowała "nic nie leci". Chcę wierzyć w dobre intencje pani Konderak, jednak brakuje Jej podstawowych umiejętności komunikacyjnych z klientem i totalnie nie zrozumiała moich potrzeb. Na pewno już nie wrócę do tego salonu, bo obawiam się powtórki... Mam nadzieję, że moja ocena tylko pomoże w polepszeniu jakości usługi.

Zespół

Data
Katarzyna Konderak

Udogodnienia

 • Parking

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.