KOKA nails

Borelowskiego Lelewela 9, 31-108 Kraków

Indigo Nail Salon Koka Nails
ul Borelowskiego Lelewela 9

UWAGA BARDZO WAŻNA INFORMACJA !!
NOWE I STAŁE KLIENTKI :
Nowe klientki, które są umówione „na pierwszą wizytę” są zobowiązane do wpłaty zadatku w wysokości 50% ceny – jest to kwota BEZZWROTNA i zabezpieczenie dla mnie, że dana klientka pojawi się na umówionej wizycie. Od czasu umówienia się czekam na przelew do 3 dni roboczych po tym czasie TERMIN AUTOMATYCZNIE PRZEPADA I DANA OSOBA JEST WYKREŚLANA Z TERMINU.
Stałe klientki, które umawiają się zazwyczaj kilka terminów z wyprzedzeniem – POTWIERDZAJĄ i ODWOŁUJĄ W OSTATNIEJ CHWILI czyli w tym samym dniu lub np. po godz 22:00 poprzedniego dnia – będzie zobowiązana do zapłaty 50 zł przy kolejnej wizycie w celu uregulowania wizyty, która się nie odbyła, co uniemożliwia przyjście innej klientce ,której zależy na danym terminie.
Niestety wprowadzam takie zasady ze względu na to, że staję na głowie żeby wszystkie Was przyjąć i zawsze staram się jak mogę i bardzo chciałabym abyśmy nawzajem się szanowały, ale niestety z przykrością musze stwierdzić, że w ostatnim czasie takie sytuacje powtarzały się dość często co powodowało luki w grafiku, a ja musiałam odwoływać klientki, które były zainteresowane terminami.

Numer konta:
86 1750 0009 0000 0000 3696 2143
KOKA NAILS KATARZYNA KONDERAK
Marcina Borelowskiego Lelewela 9, 30-108, Kraków, Polska

4.8
132 opinie

Opinie

 • BE
  5.0
  Utwardzenie naturalnej płytki bazą proteinową

  Super, super, super.
  Jak zwykle polecam!!!

 • ZA
  1.0
  Uzupełnianie paznokci żelowych

  Pani przydalby sie bardziej certyfikat z obslugi klienta. Jezeli przychodze pierwszy raz, zakladam, ze powinno zapytac sie klienta przynajmniej co oczekuje i nie wykonywac jakies swoje dzielo. Zele gotowe w 55 minut zamiast 120min. Niepolecam.

 • EV
  5.0
  Utwardzenie naturalnej płytki bazą proteinową

  Jak zawsze super. Polecam!

 • KA
  5.0
  Uzupełnianie paznokci żelowych

  Estetyka na najwyższym poziomie ;)

 • LO
  1.0
  Uzupełnianie paznokci żelowych

  Obsługa byla senna i próbowała skończyć pracę w pół godziny. Zrobiła korektę nieprofesjonalnie topem i nic więcej,przez co moje paznokcie są nierówne. Odmówiła zdobienia paznokci,bo zależało jej na tym żeby jak najszybciej skończyć. Robiła paznokcie 1.30h . Jestem bardzo niezadowolona z wizyty. Nie polecam. Ocena 1.0

Zespół

Katarzyna Konderak
Waściciel
Rezerwuj

Udogodnienia

 • Parking

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.