Kobiela Zaporowska Izabela Trend Line Studio - Opinie

Os. Nad Sołą 18B, 32-650 Kęty
3.0
7 opinii

Opinie

 • CA
  5.0
  niezweryfikowany

  Korzystam z usług pani Izy już bardzo długo.
  Za każdym razem jestem bardzo zadowolona jaki i z cięcie tak i z koloru.
  Włosy po wizycie u pani Izy zawsze są w dobrej kondycji nawet przez kolejne dwa dni po wizycie w salonie.
  Każda wizyta przebiega w miłej atmosferze przy kawie :)
  Więc nie rozumiem tych negatywów poniżej.
  Panie chyba są z konkurencji i chcą tylko i wyłącznie zepsuć opinie!!!!

 • ŻO
  1.0
  niezweryfikowany

  Kompletny brak profesjonalizmu, krzywe cięcie , zupełnie inny kolor nizeli miał wyjść kolor docelowy. Ponadto wyszlam ze zniszczonymi włosami. Zdecydowanie odradzam!!

 • KL
  1.0
  niezweryfikowany

  Korzystałam z usług Pani Izabeli...Muszę przyznać,że jest nieprzygotowana do pracy pod żadnym względem...Nie potrafi dobrać fryzury z kolorem to już w ogóle porażka i to jeszcze przed świętami...Moje włosy zostały spalone...Nie polecam nikomu fatalna obsługa...Byłam tam pierwszy i ostatni raz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • LI
  5.0
  niezweryfikowany

  Korzystam z usług salonu dobre kilkanaście lat i zawsze jestem zadowolona, zarówno z obcięcia jak i farbowania. Dodam, że farbuję na blond i nigdy nie zdarzyło mi się by włosy były w złej kondycji po wyjściu z salonu.

 • MI
  1.0
  niezweryfikowany

  w salonie Trend line studio spotkalam sie z obsluga na wysokim poziomie,Pani Izabela jest prawdziwa profesjonalistka.to pierwszy salon w Ketach z ktorego wyszlam bardzo zadowolona.z czystym sumieniem polecam:)

 • Z9
  5.0
  niezweryfikowany

  Ja jestem bardzo zadowolona z usług w salonie przy filizance pysznej kawy w miłej atmosferze!!! Fryzjerki sa bardzo miłe i znaja sie na tym co robia.

 • RT
  3.0
  niezweryfikowany

  Jestem rozczarowana tym salonem fryzjerskim... Panie fryzjerki na pozór bardzo miłe ,jednakże nie mające pojęcia o tym co robią i czego się wyuczyły...Włosy od tych fryzjerek są nijakie ,bez połysku, niedokładnie zrobione pasemka,wysuszone. Szefowa Pani Izabela nie potrafi godnie przyjąć słów krytyki zwalając swa nieudolność w sztuce np. na zły stan włosów klientki...Smutne , że tacy fryzjerzy istnieją i niszczą nam bezkarnie włosy.