KM Kosmedica

Chopina 22, 87-410 Kowalewo Pomorskie

KM Kosmedica to miejsce stworzone z pasją, ogromnym szacunkiem do ludzi i nauki.

To miejsce, w którym wiedza, profesjonalizm i innowacyjność spotykają się z pragnieniem niesienia pomocy i poprawy jakości życia naszych Klientów.

Czym jest dla nas kosmetologia? To nie zawód, nie praca. To miłość do odkrywania potrzeb, rozwiązywania problemów, docierania do wnętrza, do nieograniczonej przestrzeni ludzkiej natury. Umiejętność wsłuchania się w potrzeby klienta, oraz ich spełnienie stanowią dla kosmetologa największe wyzwanie, dlatego tak ważne jest dla nas ciągłe doskonalenie, szukanie urządzeń i technologii pozwalających znaleźć odpowiedź na problemy, które dla innych stanowiłyby zagadkę nie do rozwiązania.

Filozofią KM Kosmedica jest osiągnięcie najlepszych rezultatów zabiegowych przy zachowaniu minimalnej ingerencji w tkankę. Oznacza to, że wszystkie oferowane przez nas zabiegi są w 100% bezpieczne. Urządzenia oraz kosmetyki, na których pracujemy dobrane zostały z największą starannością a ich skuteczność i bezpieczeństwo zapewniają certyfikaty medyczne wielu instytucji badawczych.

KM Kosmedica to miejsce wyjątkowe. Pozwól nam zaprosić się do świata nowoczesnej, efektywnej i przede wszystkim bezpiecznej kosmetologii.

Kosmetyczka
Paznokcie
Depilacja
Medycyna estetyczna
5.0
51 opinii

Opinie

 • AN
  5.0

  Jestem bardzo zadowolona z obsługi oraz atmosfery. Pani Kasia bardzo profesjonalnie i szczegółowo przedstawiła mi na czym będzie polegał zabieg i jaka będzie reakcja skóry. W tym salonie zabiegów nie wykonuje się "taśmowo" tutaj podchodzi się do klienta i jego potrzeb indywidualnie. W KM Kosmedica na pewno każda z nas poczuję się wyjątkowo.
  Serdecznie wszystkim polecam :-)

  Ania 19.10.2017
 • AN
  5.0

  Wizyta jak zawsze bardzo profesjonalna, miła obsługa jestem bardzo zadowolona. Polecam.

  Anka 16.10.2017
 • JU
  5.0

  Kasiu dziękuje bardzo!!!! Jesteś wielka!!!!!!

  Justyna 09.10.2017
 • AG
  5.0

  Piękny wystrój i cudowna atmosfera w gabinecie <3 Pedicure wykonany dokładnie i bardzo profesjonalnie. Dostałam swój pilnik i bloczek do domu, a wszystkie narzędzia były wysterylizowane. Bardzo dziękuję za miło spędzony czas, na pewno wrócę :)

  Aga 05.10.2017
 • KA
  5.0

  Obsługa baAAAArdzo profesjonalna :)
  Zabieg wykonany sterylnie i MEGA dokładnie :)
  Serdecznie POLECAM :)))

  Kamila 05.10.2017

Zespół

Kasia
Katarzyna Skowrońska
Marcelina
Marcelina Strzelecka
Olczak marta
Marta Olczak

Udogodnienia

 • Parking
 • Akceptacja kart płatniczych
 • Dostępne dla niepełnosprawnych
 • Przyjazne dla dzieci
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.