Klinika Zdrowia i Urody Profesja

Mielecka 3, 53-401 Wrocław

Nazywam się Stawińska Edyta, stworzyłam Klinikę Zdrowia i Urody Profesja w 2011 roku, najpierw jako jednoosobowa działalność, dzisiaj współpracuje ze specjalistami w swoich dziedzinach, którzy są pełni zaangażowania by spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów. 
Tworząc Profesję kierowałam się przede wszystkim pasją i wyobrażeniem miejsca, w którym dba się o zdrowie i urodę. Doskonale wiedziałam co chcę robić w życiu i miałam na to swoją wizję i receptę.
Tworząc Profesję najważniejsze były, są i będą potrzeby każdej trafiającej do mnie osoby. Każda skóra jest inna, czego innego potrzebuje na każdym etapie życia. My się zmieniamy, zmienia się nasze otoczenie i to wszystko ma wpływ na stan naszej skóry. Każde ciało jest indywidualnością, każda skóra, gładka, jędrna, z cellulitem czy rozstępami potrzebuje indywidualnego potraktowania i podejścia. Dlatego też, zawodowo nie wiążę się z jedną firmą kosmetyczną, wybieram "perełki" z każdej marki kosmetycznej i medycznej by w 100% zaspokoić potrzeby i oczekiwania swoich Klientów. Pracuje tylko na medycznych urządzeniach zabiegowych posiadających certyfikaty FDA i CE, biorąc w ten sposób odpowiedzialność za efekty.
Profesja przechodziła liczne zmiany aż do dnia dzisiejszego. Otrzymaliśmy tytuł SALON KOSMETYCZNY ROKU 2018. Jest to dla mnie osobiście bardzo duża nagroda i jednocześnie motywacja do dalszego rozwoju.
Tytuł Salonu Roku 2018 to duże wyróżnienie dla całego zespołu Profesji, a dla mnie motywator, by rozwijać dalej firmę. Zdecydowanie stale uaktualniam i rozszerzam ofertę Profesji, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom Klientów. Profesja to miejsce, gdzie macie Państwo relaks ciała i duszy wraz z bardzo ukierunkowaną indywidualną pielęgnacją.
Przekraczając drzwi Profesji, wkroczycie do świata przytulnego luksusu, bezpieczeństwa i profesjonalnej pielęgnacji, zabiegi pielęgnacyjne, luksusowe i specjalistyczne na twarz, zmysłowe rytuały na ciało, zabiegi antycellulitowe i relaksujące jak również kosmetologia estetyczna i medycyna estetyczna, pielęgnacja dłoni i stóp to mała część oferty naszych usług, wiedzy i doświadczenia.W Profesji, Klienci mogą skonsultować się ze specjalistą z zakresu kosmetologii twarzy jak i ciała, zaopatrzyć się w produkty renomowanych marek kosmetycznych i medycznych m in Skeyndor, Purles, Arosha, Alessandro, Organique czy Obagi w wersji detalicznej, umożliwiające kontyduację pielęgnacji w domu. Klienci mogą również umówić się na konsultację z lekarzem medycyny estetycznej.
Profesja jest dużą częścią mnie, tworze ją wiedzą, doświadczeniem, pasją i spojrzeniem Kobiety- do jakego salonu kosmetycznego ja sama chciałabym chodzić i komu umiałabym zaufać- dlatego dołożę wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania, gdyż największą satysfakcją są dla mnie zadowoleni Klienci.
Zapraszam, mgr Edyta Stawińska

ZABIEGI NA TWARZ
ZABIEGI NA CIAŁO
ZABIEGI NA DŁONIE I STOPY
 • MANICURE 30-135 min
  20-105 zł
  22 warianty 22
 • PEDICURE 75-90 min
  70-130 zł
  7 wariantów 7
ZABIEGI NA OKOLICE OCZU
STYLIZACJA PAZNOKCI
NITKOWANIE
DEPILACJA WOSKIEM
ŚWIECOWANIE USZU
5.0
23 opinie

Opinie

 • JO
  4.0

  zabieg hybryda i henna.
  Henna delikatna zgodnie z życzeniem
  hybryda trwała i estetycznie zrobiona, manikiurzystka uszanowała prośbę o braku wycinania skórek.
  to moje pierwsze hybrydy zabrakło mi informacji o plusach i MUNUSACH zabiegu - musiałam sama doczytać w necie o minusach porozmawiałam z Panią na następnej wizycie i zdobyte przez mnie informacje zostały potwoerdzone. Proszę na następny raz pełne informacje tak jak u lekarza - czego mogę się spodziewać po zabiegach

 • 5.0

  serdecznie polecam, w trakcie zabiegu miała szanse się zrelaksować :) henna jak zawsze wykonana perfekcyjnie.

 • UL
  5.0

  Moim zdaniem jedna z lepszych jak nie najlepsz klinika we Wrocławiu. Tu nie tylko przychodzi się na zabiegi, żeby pięknie wyglądać tu się relaksuje. Wnętrze jest miłe dla oka i ceny niewygórowane jak w innych miejscach tego typu.

 • OL
  5.0

  Cudowne odprężenie! Zabieg nawilżająco- regenerujący spełnił moje oczekiwania:)

  KZ
  Odpowiedź od Klinika Zdrowia i Urody Profesja:

  Bardzo dziękujemy

 • OL
  5.0

  Serdecznie polecam. Pani Martyna - przemiła, ciepła osoba. Z regulacji brwi oraz delikatnej , bardzo naturalnie wyglądającej henny jestem bardzo zadowolona.

  KZ
  Odpowiedź od Klinika Zdrowia i Urody Profesja:

  Bardzo dziękujemy

Zespół

Data
Edyta
Data
Martyna
Data
Iza
Employee default
Aneta
Data
Grzegorz Markowicz

Udogodnienia

 • Parking
 • Akceptacja kart płatniczych
 • Internet (Wi-Fi)
 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa
Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.