Klinika Zdrowia i Urody Magnolia

Franciszkańska 49, 91-815 Łódź

Cenisz relaks na najwyższym poziomie? Klinika Zdrowia i Urody Magnolia to wyjątkowe day spa, w którym możesz rozkoszować się zabiegami na najwyższym światowym poziomie. Profesjonalne zabiegi, najlepszej jakości kosmetyki, miły i kompetentny personel – to cechy, które sprawiają, że Klinika Magnolia to ulubione miejsce wielu mieszkańców Łodzi.

Specjalnością Kliniki Zdrowia i Urody Magnolia są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetyka, modelowanie sylwetki i laseroterapia. Można tu skorzystać m.in. z botoksu, mezoterapii mikroigłowej, lipolizy medycznej, a także różnego rodzaju liftingów, odmładzania skóry dłoni i zabiegów przeciwdziałających łysieniu. Proponowane usługi każdorazowo dostosowywane są do indywidualnych potrzeb pacjenta. Warto również wspomnieć, że w Magnolii zatrudnione są utalentowane linergistki, które wykonują perfekcyjny makijaż permanentny.

Klinika Zdrowia i Urody Magnolia to także rozbudowana oferta zabiegów z zakresu odnowy biologicznej. Można skorzystać tu z masaży twarzy i ciała, które przeprowadzane są w wyjątkowej, odprężającej atmosferze. Podczas trwania zabiegów pobudzane są wszystkie zmysły, dzięki dotykowi, aromaterapii, przytłumionemu światłu i delikatnej muzyce. W klinice dostępne są również profesjonalne pakiety spa, które pozwalają rozpieścić ciało i duszę.

Z usług Kliniki Zdrowia i Urody Magnolia można korzystać w Łodzi przy ul. Franciszkańskiej 49. Zapraszamy do umówienia się na wizytę!

Kosmetyczka
Medycyna estetyczna
SPA i masaż
4.9
116 opinii

Opinie

 • AL
  5.0

  Jak zawsze pełen profesjonalizm pani Mileny. Dziękuję

 • JA
  5.0

  ocena bardzo dobra , polecam, profesjonalna usługa,

 • KA
  5.0

  Wysoka jakość usług, przyjemna, relaksująca atmosfera, miła obsługa.

 • AG
  5.0

  Bardzo przyjemny, klimatyczny masaż dla dwojga, intymna atmosfera, pięknie pachnące olejki - byliśmy z mężem bardzo zadowoleni i wyszliśmy zrelaksowani jak nigdy, aż nie chciało się wstawać z leżanki :) jedyne do czego można się przyczepić to chyba zbyt niska temperatura w pomieszczeniu, stópki za ciepłe nie były ;) poza tym wszystko profesjonalnie, polecamy serdecznie :)

 • KA
  5.0

  Miła obsługa, elastyczne terminy, wysoka jakość usług, idealne miejsce na chwilę odpoczynku i przyjemności.

Zespół

Employee default
mgr kosmetolog Marzena Maciaszek Klinika Retkinia
Employee default
mgr kosmetolog Aleksandra Adamczyk Klinika Bałuty
Mil
certyfik. mgr fizjoterapii Milena Piwocka Klinika Retkinia
Pawe zdj
chirurg specjalista dr Paweł Fuchs Klinika Retkina
635752295165934731dominika
certyfik. spec. med. estet. dr Dominika Glapińska Klinika Retkinia
Ollieplwykladowcylekdentanitasymonowicz
cert.spec.med.estetycznej dr Anita Symonowicz Klinika Retkinia

Udogodnienia

 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa
Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.