Klinika Zdrowia i Urody Magnolia

Franciszkańska 49, 91-815 Łódź

Cenisz relaks na najwyższym poziomie? Klinika Zdrowia i Urody Magnolia to wyjątkowe day spa, w którym możesz rozkoszować się zabiegami na najwyższym światowym poziomie. Profesjonalne zabiegi, najlepszej jakości kosmetyki, miły i kompetentny personel – to cechy, które sprawiają, że Klinika Magnolia to ulubione miejsce wielu mieszkańców Łodzi.

Specjalnością Kliniki Zdrowia i Urody Magnolia są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, kosmetyka, modelowanie sylwetki i laseroterapia. Można tu skorzystać m.in. z botoksu, mezoterapii mikroigłowej, lipolizy medycznej, a także różnego rodzaju liftingów, odmładzania skóry dłoni i zabiegów przeciwdziałających łysieniu. Proponowane usługi każdorazowo dostosowywane są do indywidualnych potrzeb pacjenta. Warto również wspomnieć, że w Magnolii zatrudnione są utalentowane linergistki, które wykonują perfekcyjny makijaż permanentny.

Klinika Zdrowia i Urody Magnolia to także rozbudowana oferta zabiegów z zakresu odnowy biologicznej. Można skorzystać tu z masaży twarzy i ciała, które przeprowadzane są w wyjątkowej, odprężającej atmosferze. Podczas trwania zabiegów pobudzane są wszystkie zmysły, dzięki dotykowi, aromaterapii, przytłumionemu światłu i delikatnej muzyce. W klinice dostępne są również profesjonalne pakiety spa, które pozwalają rozpieścić ciało i duszę.

Z usług Kliniki Zdrowia i Urody Magnolia można korzystać w Łodzi przy ul. Franciszkańskiej 49. Zapraszamy do umówienia się na wizytę!

Kosmetyczka
Medycyna estetyczna
SPA i masaż
4.9
90 opinii

Opinie

 • BB
  5.0

  Wspaniała obsługa, wizyta odbyła się punktualnie, co naprawdę rzadko zdarza się u innych specjalistów:) bardzo miła, sympatyczna i co najważniejsze kompetentna Pani Doktor .
  Gorąco polecam:))))

  BB. 23.11.2017
 • AS
  5.0

  Było bardzo przyjemnie, na pewno powtórzę :)

  Asia 13.11.2017
 • AG
  5.0

  Bardzo profesjonalnie przeprowadzony masaż. Pani Aleksandra podchodzi indywidualnie i holistycznie do tkz. problemów bólowych szyi i karku. Po wykonanym zabiegu jestem zawsze nie tylko bardzo zadowolona i zrelaksowana , ale też bez dolegliwości bólowych.
  Dziękuję i pozdrawiam serdecznie
  Agnieszka

  Agnieszka 31.10.2017
 • KA
  5.0

  Zabieg wykonany fachowo i w miłej atmosferze

  Katarzyna 31.10.2017
 • MA
  5.0

  Efekt super...Polecam

  Małgosia 18.10.2017

Zespół

Employee default
mgr kosmetolog Marzena Maciaszek Klinika Retkinia
Employee default
mgr kosmetolog Aleksandra Adamczyk Klinika Bałuty
Mil
certyfik. mgr fizjoterapii Milena Piwocka Klinika Retkinia
Pawe zdj
chirurg specjalista dr Paweł Fuchs Klinika Retkina
635752295165934731dominika
certyfik. spec. med. estet. dr Dominika Glapińska Klinika Retkinia
Ollieplwykladowcylekdentanitasymonowicz
cert.spec.med.estetycznej dr Anita Symonowicz Klinika Retkinia

Udogodnienia

 • System komentarzy
 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.