Galeria zdjęć
Klinika Włosa i Urody zdjęcie 1 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 2 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 3 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 4 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 5 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 6 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 7 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 8 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 9 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 10 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 11 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 12 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 13 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 14 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 15 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 16 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 17 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 18 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 19 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 20 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 21 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 22 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 23 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 24 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 25 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 26 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 27 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 28 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 29 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 30 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 31 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 32 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 33 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 34 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 35 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 36 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 37 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 38 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 39 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 40 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 41 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 42 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 43 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 44 Klinika Włosa i Urody zdjęcie 45

Klinika Włosa i Urody

Staszica 9 AB, 65-419 Zielona Góra (Apartamenty POLAN )

Jesteśmy salonem, którego naczelnym celem jest pielęgnacja włosów i skóry głowy. W naszym bogatym pakiecie usług znajdują się również usługi trychologiczne- konsultacja, diagnostyka wraz z badaniami laboratoryjnymi, leczenie patologii skóry głowy oraz łysień różnego typu. Innowacyjne koloryzacje oraz strzyżenia. Zabiegi kosmetyczne wraz ze stylizacją rzęs i paznokci.

4.9
100 opinii

Opinie

 • AG
  5.0
  Strzyżenie Damskie / Stylizacja Długie

  Jestem bardzo zadowolona z usługi (strzyżenie i stylizacja). Atmosfera w salonie bardzo przyjemna, polecam.

 • JA
  5.0
  Regulacja brwi, Depilacja - wąsik, Depilacja woskiem/pastą cukrową - pachy

  Szybko i profesjonalnie, polecam :)

 • MA
  5.0
  Strzyżenie damskie / stylizacja średnie, Koloryzacja Globalna włosy długie

  Profesjonalne podejście do klienta. Moje oczekiwania spełnione w 100%

 • SY
  5.0
  Strzyżenie damskie / stylizacja średnie

  Fantastyczne cięcie

 • EW
  5.0
  manicure hybrydowy

  Polecam manicure hybrydowy w Klinice Włosa i Urody. Manicure wykonany na jednorazowych narzędziach rozpakowanych przy klientce. Wykonany z najwyższą starannością. Pani Asia serdeczna i miła, wystarczył jej rzut oka na paznokcie aby wiedziała z jaką płytką ma do czynienia i co jej potrzeba, a jak nie można jej potraktować. Poprzednia hybryda ściągnięta za pomocą frezarki, tak delikatnie jak to możliwe, a nie pastwienie się nad paznokciami za pomocą pilnika. Skórki przyciete delikatnie tyle ile trzeba, dzięki czemu nie leciała krew tak jak to często bywało wcześniej. Pani Asia po prostu zna się na swojej pracy, jest zaangażowana i poświęca tyle czasu ile trzeba. Szeroki wybór kolorów. Z czystym sumieniem polecam.

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Dostępne dla niepełnosprawnych

 • Zwierzęta dozwolone

 • Program lojalnościowy

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.