Klinika Urody Team beauty - Opinie

Al. Szucha 3 lok.1, 00-580 Warszawa
4.2
6 opinii

Opinie

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam salon a w szczególności Panią Monikę. Podchodzi. Indywidualnie do klienta oraz oferuje korzystne finansowo rozwiązania. Wykonywałam w tym salonie zabiegi odmładzające oraz wyszczuplające. Pani Monika jest przemiła oraz bardzo profesjonalna. Serdecznie polecam!

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Witam, dzisiaj byłam w salonie na 6 zabiegach usuwania znamion.
  Byłam po raz pierwszy i myślałam, że konsultacja, może jakiś mały zabieg - a tu Pani Iza zabrała się za mnie z takim entuzjazmem, że pokonałyśmy wszystkie sześć znamion. Jeden włókniak był bardzo trudny, ale reszta poszła bardzo szybko.
  Polecam, bo delikatność, cierpliwość i zaparcie Pani Izy, warte jest każdych pieniędzy :-)

 • GO
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam zabiegi kosmetyczne w tej Klinice urody. Pracuje w niej Pani Dominika, profesjonalna osoba w tym co robi a przy tym bardzo miła i sympatyczna. Zabiegi wykonywane są bardzo profesjonalnie.
  Na pewno wrócę do tej kliniki.
  Pozdrawiam gorąco.

 • WA
  4.0
  niezweryfikowany

  Witam serdecznie Panie odwiedzające stronę salonu Team Beauty. Miałam ogromną przyjemność skorzystać z zabiegu Ulthera u Pani Moniki, która posiada ogromną wiedzę w zakresie kosmetologii oraz umiejetność rozmawiania z klientem.Pani Monika bardzo profesjonalnie podeszła do zabiegu szczegółowo omawiając na czym będzie on polegał i w jaki poszczególne składniki zadziałają na skórę.Zabieg wykonany był niezwykle starannie oraz dokładnie i tego właśnie zabrakło podczas zabiegów w innych salonach kosmetycznych.W salonie Team Beauty nie wykonuje sie zabiegów "taśmowo",tutaj podchodzi się do klienta i jego potrzeb indywidualnie.Drogie Panie z czystym sumieniem polecam to miejsce..ja na pewno będę tam regularnie wracać...

 • OL
  1.0
  niezweryfikowany

  Pani wlaścicielka tego salonu to wymoderowano!

  W tym miesiącu przeprowadzałem na zlecenie tej Pani (Moniki) szkolenie z zakresu makijażu permanentnego.

  Szkoliłem 3 pracujące tam dziewczyny. Szkolenie trwało 7 dni. W szóstym dniu wlaścicielka zadzwoniła do mnie mówiac ze nie otrzymam wynagrodzenia bo dziewczyny jej powiedziały ze nigdy nie odpowiadałem na żadne pytania , nic ich nie nauczyłem i nic mi się nie należy.

  Sprytna pani Monika czekała z ta informacja aż przerobie z dziewczynami cały materiał.

  Mam na swoim koncie udokumentowanych ponad 600 szkoleń w tym zakresie i kazda moja uczennica wykonuje zawód linergistki.

  Wlascicielka tego salonu od początku miała na celu mnie oszukać gdyz przed ostatnim dniu materiałów potwierdzała moje kompetencje.

  Dziewczyny w tym salonie sa zastraszane bo pani Monika to cwaniara jakich malo.

  UWAGA
  Modelki które ryzykowaly swoja twarz w szkoleniu równiez musiały płacić za usługę ( niby za koszta 150 zl choć koszta wykonania uslugi to max 20zl)

  Modelkom wmawiała ze dziewczyny już maja za sobą dużo praktyki choć robily makijaz po raz pierwszy.

  Ta kobieta to osoba która usmiecha sie do klientek a za plecami obrabia im tylek.
  Mi rownież zdradziła wiele prywatnych spraw swoich klientek ( np dotyczące ich dlugów lub sposobie pracy).

  Przestrzegam bo w interesach tej pani ufac nie mozna a klientki tez powinny uważać co mówia.

  Co do makijażu - dziewczyny będą je wykonywać lecz jeszcze musza ćwiczyć - zrobily po jednym zabiegu pod moim okiem.

 • LE
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam Klinika Urody & SPA Team Beauty bardzo miła i profesjonalna obsługa. Piękny wystrój, bogata oferta zabiegowa od zabiegów pielęgnacyjnych i wyszczuplających po zabiegi odmładzające.
  :)