Klinika Urody

Równoległa 3B, 58-310 Szczawno-Zdrój

PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS - METODY OBJĘTOŚCIOWE

 • PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS - METODY OBJĘTOŚCIOWE 120 min
  150-200 zł
  Rezerwuj

Drogie Panie!

Prosimy o nie rezerwowanie usługi w soboty, jest to dzień makijażowy dla naszej stylistki. Jeśli chce się Pani umówić w sobotę prosimy o kontakt telefoniczny z salonem 74 840 49 35 - zapraszamy!

Zagęszczanie rzęs metodami objętościowymi to przyklejenie tylu rzęs, by stworzyć wrażenie gęstości włosków i jednocześnie nie obciążyć oczu. Rzęsy wykorzystywane podczas tych zabiegów są lżejsze i bardziej sprężyste niż rzęsy używane do wydłużania rzęs metodą 1:1. Do każdej naturalnej rzęsy doklejane są  syntetyczne rzęsy - od 2 do 8 do rzęsy; za pomocą specjalnego kleju, który jest niewidoczny oraz nie powoduje podrażnień ani alergii. Doklejana rzęsa to trwałe, syntetyczno-naturalne włókno: lekkie, wygodne, odporne na pot, łzy, wodę oraz zmiany klimatyczne.

DOSTEPNE METODY W SALONIE KLINIKA URODY:


 • 1:1 - cena 100 zł / uzupełnienie 80 - 100 zł 

 • 2D - 3 D - cena 150 zł / uzupełnienie 120 - 150 zł 

 • 4D - 8 D - cena 180 zł / uzupełnienie 150 - 180 zł 

 • Hollywod Lashes Efect - cena 200 zł / uzupełnienie 180 - 200 zł 

 • Blink Express - cena 80 zł - po 2 tygodniach przychodzimy na sciągnięcie cen w cenie  20 zł 


Zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs wykonujemy metodą 1:1 ("jeden do jednego"), co oznacza, że doklejamy rzęsy z protein jedwabiu jedna po jednej do każdej Twojej rzęsy, dzięki czemu uzyskuje się efekt zagęszczenia i wydłużenia rzęs. Do wykonania zabiegu stosujemy jedynie markowe rzęsy oraz profesjonalne kleje do rzęs posiadające certyfikaty najwyższej jakości.


 


Przedłużanie rzęs metodą Blink & Express polega na doklejaniu pojedynczych rzęs. Efekt przeznaczony przede wszystkim na wyjścia okolicznościowe (Sesje zdjęciowe, Śluby, Zabawy Sylwestrowe) oraz dla osób które nie chcą tracić czasu na uzupełnianie rzęs ani wydawać większej sumy pieniędzy. W tej metodzie nie jesteśmy ograniczeni ilością ani długością naturalnych rzęs. Zaledwie w 40 minut spojrzenie nabiera głębi i wyrazu.  Rzęsy utrzymują się około 2 tygodni następnie rzęsy zdejmuje osoba, która wykonała aplikację. Przygotuj się na spektakularny efekt glamour... w mgnieniu oka.


Przeczytaj przed zabiegiem

Najważniejsze informacje dla klientki dotyczące zabiegu aplikacji rzęs:
Nasze rzęsy jak każdy włos mają swoją żywotność. Średnio w ciągu od 3 do 5 miesięcy wszystkie nasze rzęsy stopniowo wymieniają się na nowe. Rzadko natomiast zauważamy ten proces, ponieważ jest on absolutnie naturalny. Rzęsy wypadają podczas mycia, spania oraz nawet mrugania czy pocierania. W miejscu wpadniętej rzęsy zaczyna wyrastać nowa. Częstotliwość wypadania rzęs oraz prędkość ich odrastania w całości są czynnikami indywidualnymi i są różne u każdej klientki. Odpowiednio wykonany zabieg aplikacji rzęs w żaden sposób nie przyśpiesza ani nie spowalnia wypadania rzęs naturalnych.

Zabieg stylizacji rzęs pozwala wydobyć naturalne piękno każdego oka. Ogromna różnorodność na rynku skrętów, długości i grubości rzęs pozwala na indywidualne dobranie odpowiedniego efektu dla klientki w każdym wieku oraz do każdego kształtu oka.

Co warto zrobić przed zabiegiem? 
Należy pamiętać iż przed zabiegiem trzeba wyjąć szkła kontaktowe. Ponieważ demakijaż znacznie wydłuża czas zabiegu (a każda z klientek bardzo ceni swój czas) zaleca się dokładne zmycie makijażu przed zabiegiem za pomocą środków bezolejowych lub umycie wodą z mydłem. W przeddzień uzupełnienia rzęs zaleca się bardzo dokładne umycie oczu za pomocą środków odtłuszczających (mydła, żelu do twarzy). Absolutnie zabrania się przyjścia na uzupełnienie rzęs z rzęsami pomalowanymi tuszem (szczególnie wodoodpornym!)

W związku z tym że podczas menstruacji klej może znacznie słabiej wiązać proponujemy (o ile to możliwe) umawiać się na zabieg aplikacji rzęs w inne dni.

Jeżeli klientka ma bardzo jasne rzęsy naturalne, zaleca się ich pofarbowanie co najmniej kilka godzin przed zabiegiem.

Czy zabieg przedłużania rzęs jest bezpieczny?

Proces aplikacji rzęs jest bezbolesny i bezpieczny. Rzęsy są przyklejane do naturalnych z odstępem od powieki co wyklucza styczność kleju z powieką. Narzędzia używane do stylizacji rzęs przed każdym zabiegiem podlegają dezynfekcji, a płatki do separowania rzęs są jednorazowego użytku. Zabiegi odbywają się w pozycji leżącej przy zamkniętym oku. Po aplikacji rzęs może wystąpić lekkie zaczerwienienie oczu które szybko znika. Przedłużanie rzęs jest na tyle bezpieczne, że może być wykonane nawet u osób które mają oczy szczególnie wrażliwe. Rzęsy można przedłużać kilka lat pod rząd bez żadnej przerwy pod warunkiem prawidłowego wykonania zabiegu oraz doboru odpowiednich rzęs.

Czy zabieg niszczy moje naturalne rzęsy?

Odpowiednio dobrane rzęsy sztuczne oraz prawidłowo wykonany zabieg w żaden sposób nie stwarzają kłopotu klientce. Rzęsy dobiera się tak, aby nie obciążały rzęs naturalnych i nie przyśpieszały ich wypadania. Przedłużona rzęsa wypada gdy skończy się jej cykl życia, a w jej miejsce wyrasta nowa rzęsa do której po kilku tygodniach można dokleić rzęsę sztuczną. W przypadku gdy klientka chce zrezygnować z noszenia rzęs przedłużonych przeprowadzany jest zabieg usuwania rzęs sztucznych za pomocą odpowiedniego środka łatwo usuwającego klej. Zabieg ten trwa około 15 do 30 minut, po czym rzęsy wyglądają jak przed pierwszym założeniem.


Jak często trzeba uzupełniać rzęsy?

Gdy rzęsy naturalne kończą swój cykl życiowy wypadają pojedynczo. Takie zachowanie rzęs jest naturalne, i nie ma na to wpływu wykonany zabieg przedłużania. Przyklejając sztuczne rzęsy nie można dokładnie określić na jakim etapie cyklu życiowego są naturalne rzęsy (wzrostu, zaniku, spoczynku). Dlatego w celu utrzymania stałego efektu długich i gęstych rzęs konieczny jest zabieg uzupełniający, który wykonuje się po około 3-5  tygodniach. W przypadku zabiegu jednorazowego po około 3-4 tygodniach zalecane jest ściągnięcie rzęs w salonie.


Czy mogę malować przedłużone rzęsy?

Przedłużone rzęsy wyglądają tak olśniewająco, że absolutnie nie ma potrzeby ich malowania. Dają efekt perfekcyjnie wykonanego makijażu oka. Jednakże gdyby ktoś odczuwał potrzebę malowania rzęs, są do tego specjalne tusze na bazie wody, które nie rozpuszczają wiązań kleju. W żadnym wypadku nie wolno używać tuszu wodoodpornego! Taki odpowiedni tusz do rzęs można zamowić w naszym salonie Klinika Urody. 


Czy przedłużone rzęsy wymagają specjalnego traktowania?

Rzęsy przedłużone należy codziennie rozczesywać okrągłą szczoteczką (którą dostaną panie gratis po zabiegu) aby utrzymać efekt rozdzielonych i podkręconych rzęs. Kosmetyki do demakijażu okolic oczu powinny być bez oleiste. Nie powinno się również trzeć rzęs podczas demakijażu ponieważ osłabia to ich przyczepność. Makijaż zmywamy delikatnymi ruchami, u linii rzęs najlepiej patyczkiem kosmetycznym lub żelem miceralnym - zapytaj w salonie  o jego dostepność! 


24 godziny po zabiegu powinno się unikać basenów, saun, kąpieli parowych i nadmiernego moczenia rzęs w celu lepszego utwardzenia kleju.


Przeciwwskazania do wykonania zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs:


 • brak naturalnych rzęs Klientki z łysieniem (alopecia) 


 • wcześniejsze wykonanie trwałej na rzęsach


 • klientki poddawane chemioterapii (aplikacja możliwa dopiero po zakończeniu pełnego leczenia, w momencie gdy zostaje przywrócony prawidłowy wzrost owłosienia) 


 • zapalenie spojówek 


 • zaćma 


 • zespół suchego oka 


 • Trichotillomania- nerwowe bezwiedne wyrywanie rzęs Infekcje oka 


 • stwierdzona jaskra 


 • opryszczka powiek 


 • nadpobudliwość i brak cierpliwości 


 • stany zapalne skóry 


 • stwierdzone infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybiczne oka lub jego bezpośredniej okolicy


Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.