Klinika Urody Sopot

ANDERSA 3 lok.19, 81-831 Sopot

Klinika Urody Sopot zaprasza do skorzystania z profesjonalnych usług. Zabiegi medycyny estetycznej to specjalność tego miejsca. Szeroka gama usług oferowanych w klinice zapewnia, iż każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Karboksyterapia, czyli inaczej terapia dwutlenkiem węgla jest uważana za największy przełom w medycynie estetycznej. Jest to bezpieczna, mało inwazyjna i sprawdzona klinicznie metoda odmładzania skóry. Karboksyterapię stosuje się również do walki z cellulitem, rozstępami i bliznami. Dzięki niej uzyskujemy wspaniałe efekty w zwalczaniu nadmiernych ilości tkanki tłuszczowej. Zabieg ten polega na precyzyjnym podskórnym wstrzykiwaniu kontrolowanych dawek dwutlenku węgla.

Wśród licznych zabiegów medycyny estetycznej szczególnym zainteresowaniem w Klinice Urody cieszy się plasma- blefaroplastyka powiek. Laserowa korekta górnych powiek jest nowatorską metodą, dzięki której usuwany jest nadmiar skóry na powiekach. Dzięki temu zabiegowi zwiększa się pole widzenia. Drugim powodem wykonywania tego zabiegu są względy estetyczne gdyż uzyskujemy młodszy wygląd całej twarzy, a zwłaszcza okolic oka.

Klinika Urody szczególnie zachęca do zastosowania modelingu skóry metodą Bloomea. Ten zabieg ma niesamowite działanie ujędrniające oraz depigmentacyjne, poprawiające owal twarzy oraz głęboko nawilżające i dotleniające skórę. Modeling metodą Bloomea wygładza skórę twarzy i ją napina, pomaga w redukcji przebarwień oraz widocznie ją odmładza.

Na te i wiele innych zabiegów pielęgnacyjnych Klinika Urody Sopot zaprasza na ulicę Andersa 3/19, od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 -18:00 oraz w soboty od 10:00 do 15:00.

Kosmetyczka
Medycyna estetyczna

Zespół

Data
mgr Anna Węglińska

Udogodnienia

  • Parking
  • Akceptacja kart płatniczych
  • Dostępne dla niepełnosprawnych
  • System komentarzy
  • Rezerwacja natychmiastowa
Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.