Przejdź do głównej zawartości

Klinika Urody Mona Lisa

Marcelińska 96C lokal 218, 60-324 Poznań (Blok z logo Ataner, lokal nie od ulicy Marcelińskiej ale od wewnętrznej strony osiedla.)

TWÓJ EKSPERT W DZIEDZINIE URODY

Dołącz do zadowolonych klientów Mona Lisa… czyli do grona oczekujących najlepszych efektów, ceniących sobie bezpieczeństwo, profesjonalizm, a przede wszystkim efektywność działania.

8000 zadowolonych klientów, 14 lat doświadczenia, wykwalifikowany zespół ekspertów, innowacyjne technologie ponad 100 skutecznych zabiegów – właśnie to pomoże Tobie uzyskać zdumiewające efekty o których marzysz. Cała naszą wiedzę, zabiegi i technologie ukierunkowałyśmy na skuteczność, szybkie działanie i bezpieczeństwo.

Drogi Kliencie, przed 1 wizytą z wykorzystaniem technologii high-tech rekomendujemy skorzystanie z bezpłatnej konsultacji ze specjalistą w celu dobrania odpowiedniego zabiegu.

Naszą wizją jest tworzyć wyjątkowe miejsce na mapie urody w naszym regionie, sięgamy po najlepsze rozwiązania i technologie, by odpowiedzieć na potrzeby kobiet i dbających o siebie mężczyzn. Pomagamy naszym klientom nie tylko zadbać o wygląd zewnętrzny i chwilę relaksu, ale także odzyskać dobre samopoczucie, radość i pewność siebie.

Miesięcznik Uroda Beauty EXPERT wyróżnił nasz profesjonalizm i wysoką jakość usług. Nasz zespół to eksperci w dziedzinie kosmetologii, medycyny estetycznej i fizjoterapii. Dysponujemy rzetelną wiedzą, wieloletnim doświadczeniem i zaawansowanymi technologicznie urządzeniami. Korzystamy z profesjonalnych, indywidualnie dobieranych kosmetyków renomowanych firm.

Do tego salonu umówisz się także przez Booksy. Rezerwacja dostępna także przez Booksy