Klinika Urody mgr farm. Aleksandra Szumczyk - Opinie

St. Kostki Potockiego 2/1, 02-958 Warszawa
4.4
10 opinii

Opinie

 • VE
  1.0
  niezweryfikowany

  Klinika może i dobra, ja niestety miałam nieszczęście trafić na fryzjerkę, która za ciężkie pieniądze zniszczyła mi włosy. Pani Agnieszka nie daje klintce dojść do słowa, bo zna się lepiej. Prosiłam o jasny balejaż na moich włosach blond z mysim odrostem. Wyraźnie prosiłam, aby nie ruszła odrostu, lubię gdy włosy od skóry wyglądają naturalnie. Zapewniała, że wszystko będzie dobrze, po czym położyła mi brązowy toner, po którym moje włosy zrobiły się brązowe z miedzianym połyskiem. Byłam zszokowana, prawie się rozpłakałam, na co usłyszałam - "jest pani przewrażliwiona, przecież nie jest tak źle !" Proszę sobie wyobrazić większy tupet. Zapłaciłam ogromną sumę, a prawie z płaczem poszłam do domu.
  W dodatku poprawki nie chce wykonać inna (ponoć dobra) fryzjerka z zakładu, bo "nie chce wchodzić w kompetencje koleżnce".
  Absurd po prostu, mam miedziany brązowy kolor, a chciałam popielaty jasny blond i żadnej możliwości poprawy tego nieszczęścia oprócz powrotu do tej samej osoby, która zniszczyła mi włosy :(
  STANOWCZO ODRADZAM !!!!

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  warto sprobowac, dobre miejsce pod wzgledem uslug i cen.

 • K(
  5.0
  niezweryfikowany

  Nie lubię za bardzo wychwalać kosmetyczek, bo każdorazowo jak to robię, dziwnym trafem kolejny raz okazuje się tragedią. Niemniej, szczerze polecam Panią Olę z Kliniki Urody. Jest właścicielką, i do mnie, jako pacjentki zawsze podchodzi bardzo profesjonalnie i bez naciągania. Widać, że ma strategię i zależy jej na efektach u pacjentów a nie wzmożonej, krótkotrwałej sprzedaży. A efekty są naprawdę widoczne nawet po typowej mikrodermabrazji. Jako stała Klientka, otrzymałam na ten przykład 50% rabatu na depilację IPL - wyszło więc na poziomie wspomnianego tu Grouponu...

 • EW
  5.0
  niezweryfikowany

  Naprawdę bardzo pozytywne miejsce. Wachlarz usług, jak na tę część Warszawy, przystępne ceny. Pani Aleksandra jest niesamowicie wprawną kosmetyczką, żadnego naciągania. Widać podejście "kliniczne".
  Generalnie polecam.

 • EW
  5.0
  niezweryfikowany

  marta, ile zaplacilas za zabieg hialurox? ja skorzystalam z promocji hialurox+mikrodermabrazja za 270 zl. efekt jest w porzadku, chociaz igla da lepszy rezultat.

 • PA
  5.0
  niezweryfikowany

  Ja również skorzystałam z oferty promocyjnej (mezoterapia) dostępnej na Grouponie. Cena oczywiście bardzo atrakcyjna. Zabieg wykonywał przesympatyczny doktor. Generalnie polecam i osobiście życzę im powodzenia w biznesie;-)

 • WE
  4.0
  niezweryfikowany

  Sabina - przynajmniej p. Aleksandra prezentuje odpowiedni poziom intelektualny;-) Zresztą jakby się zastanowić, to chyba farmaceuci mają niemałą wiedzę na temat branży kosmetycznej. Wystarczy spojrzeć na ilość kosmetyków sprzedawanych w aptekach...

 • SA
  4.0
  niezweryfikowany

  Miejsce jak można zobaczyć fajne. Najważniejsz jednak jest to, że oprócz tego fryzjer słuch co się do niego mówi.Strzyżenie tak jak ustaliłyśmy i dziwiło mnie,że na sucho.Efekt bajka,a u innych miałam wycinane na krótko.Panią Dominikę znalazłam na forum z opiniami.Opinie potwierdzam.Natomiast pani Aleksandra jest farmaceutą,a nie kosmetologiem.Pytałam w salonie kim jest,więc dziwię się,że wykonuje zabiegi.

 • WE
  5.0
  niezweryfikowany

  Przynam się, że zakupiłam na Groupon bon na depilację IPL w Klinice Urody. Cena była bardzo atrakcyjna.
  Niemniej, kiedy przyszłam na pierwszy zabieg, zakochałam się w tym miejscu. Klimatycznie i profesjonalnie. Polecam Panią Aleksandrę (chyba właścicielka?)...

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Do tej pory skorzystałam z dwóch zabiegów Hialurox, które wykonywała Pani Aleksandra. Moja skóra wyraźnie się odmłodziła, stała się gładka w dotyku. Po zabiegach zgodnie z rekomendacjami spożywałam dużą ilość wody. Koszty zabiegów były akceptowalne.