Klinika Urody Mateusz Firszt - Opinie

ul. Chałupki 13, 41-500 Chorzów
5.0
5 opinii

Opinie

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Zdecydowanie polecam ten salon. Profesjonalne podejście pełne pasji. Regularnie korzystam z usług. Przeszłam zabiegi mezoterapii mikroigłowej, które zdecydowanie zmniejszyły moje blizny potrądzikowe.

 • IW
  5.0
  niezweryfikowany

  Jestem pod ogromnym wrażeniem. Wykonywałam w zeszłej jesieni serię zabiegów mezoterapii mikroigłowej frakcyjnej. Do chwili obecnej utrzymuje się efekt tych zabiegów. Co prawda na serię trzeba poświęcić minimalnie więcej pieniążków, ale warto. Obecnie stan mojej skóry podtrzymujemy zabiegami delikatnie złuszczającymi i mezoterapią bezigłową. Jestem niesamowicie zadowolona. Wnętrza gabinetu w Chorzowie imponujące. Przy zabiegach mezoterapii bezigłowej można się w 100% zrelaksować.

 • MP
  5.0
  niezweryfikowany

  Cóż mogę rzec - walka z trądzikiem była nieskuteczna przez dziesięć długich lat, dopóki nie skorzystałam z pomocy Mateusza. Odpowiednio dobrane tabletki oczywiście zrobiły swoje, ale gdyby nie zabiegi przy użyciu mikro igieł i wygładzanie twarzy za pomocą kwasów pewnie dalej wyglądałabym jak czternastolatka. Dla kogoś kto zmagał się z problemem tak długo, przy użyciu wszelkich możliwych środków, to czego Mateusz dokonał to prawdziwy cud. Nie tylko moja cera wygląda lepiej, również psychicznie czuję się wspaniale - blizny znikają, trądzik również, a ja czuję się znów atrakcyjna i nie muszę nakładać ton makijażu aby ukryć chorobę.

 • IW
  5.0
  niezweryfikowany

  Pełen profesjonalizm. Z usług pana kosmetologa korzystam od roku. Jestem bardzo zadowolona z jakości zabiegów. Polecam! Gabinet w pełni wyposażony, atrakcyjna lokalizacja. Twarz po każdym zabiegu staje się odpowiednio nawilżona i gładka. Polecam zabiegi mezoterapii mikroigłowej! Kosmetolog godny zaufania!

 • ED
  5.0
  niezweryfikowany

  Salon jest nowy i dlatego ceny są bardzo konkurencyjne. Zachęciła mnie oferta 30% taniej przy pierwszej wizycie i nie żałuję. Usługa na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm. Do tego salon jest bardzo nowoczesny i to na pewno są wielkie zalety. Wadą jest kłopot ze znalezieniem miejsca do parkowania, ale na szczęście w tej części Chorzowa nie trzeba za parkowanie płacić.