Przejdź do głównej zawartości

Klinika Urody Lucyna Day Spa

Ogrodowa 25, 96-100 SKIERNIEWICE

Lucyna Day Spa to prawdziwa Polka. Mieszka w centrum miasta Skierniewice, przy ul. Ogrodowej 25. :) Jest bardzo szczodra i drzwi swojego salonu otwiera o godzinie 9.oo, a zamyka o 21.oo. Kocha naturalne piękno, jest troskliwa, lubi dobrą kawę, rozumie skórę swoich gości, i uwielbia ich podejmować w swoich progach.
Ma poczucie humoru i uwielbia rozmawiać o codziennych sprawach swoich gości. Kocha troszczyć się o nich. Ceni sobie być na czasie, cieszyć się chwilą i nie traktować siebie zbyt poważnie.
Jej najczęstszymi gośćmi są kobiety. I te wytworne, dostojne, dojrzałe, i młode, frywolne potrzebujące kosmetycznej opieki pielęgnacyjnej. Z otwartymi ramionami wita w swoich progach, również te zapracowane, wpadające na krótką, szybka chwilę by zadbać o swój wygląd i samopoczucie.
Choć jej najczęstszymi gośćmi są kobiety, to dla mężczyzn też znajduje chwilkę by porozmawiać w domowym zaciszu salonu o ich potrzebach i dostarczyć relaksu przy delikatnej subtelnej muzyce oraz zrozumienia dla wyglądu ich cery i ciała.
Kocha dzieci. W różnym wieku. I te maleńkie, które lubią zabawę w piaskownicy i te duże, które lubią rysunki na swoich pazurkach by pokazać swoją indywidualność.
Kocha zielone kwiaty w doniczkach, tiulowe firanki w oknach i suszoną lawendę w koszyczkach.
Każdy z zabiegów możesz odbyć przy filiżance herbaty, dobrej parzonej kawy, lampki wina. Zimą przy kieliszeczku naleweczki, a latem szklaneczce orzeźwiającej lemoniady. Kiedy mija godzina 21 i już szumi w głowie, prawdziwa Polka Lucyna Day Spa pojawia się na portalach społecznych i komunikuje się z Tobą jako Twoja przyjaciółka i doradca.
Nie musisz korzystać z jej usług, żeby być zawsze mile widzianym gościem. Przybywaj, a choćby tylko po poradę i kosmetyczną pogawędkę na długość filiżanki kawy i drobnej słodkości. Latem wpadaj by podczas rowerowej przejażdżki, spaceru, przebieżki po okolicznych sklepach schronić się na chwile w upalne dni w cieniu parasola na ukwieconym tarasie, wypić szklaneczkę wody z orzeźwiającą miętą i limonką, poczytać biuletyn „Szminką pisany”.
Gdy nie możesz jej odwiedzić, a chcesz obecnością obdarować kogoś bliskiego, wystarczy, że zadzwonisz, lub dokonasz zakupu online, a wdzięczna Polka Lucyna Day Spa zadba o to, aby obdarowana osoba czuła się wyjątkowo w progach domowego salonu.
Lucyna Day Spa jako prawdziwa Polka wspiera inne aktywne przedsiębiorczo kobiety Polki, ale też potrzebujące dzieci.
Każdego dnia będziesz najmilej widzianym gościem.