Klinika Pięknych Paznokci Marioli Pawłowskiej - Opinie

Piotrkowska 37/1, 25-510 Kielce
3.0
2 opinie

Opinie

 • AS
  5.0
  niezweryfikowany

  Jeden z lepszych salonów w jakich byłam. Dziewczyny bardzo miłe i znają się na swojej pracy, wyszłam z pięknymi paznokciami i w prezencie nawilżanie dłoni:)
  Jak najbardziej polecam i na pewno wrócę na kolejne zabiegi

 • KA
  1.0
  niezweryfikowany

  Dziś na własnej skórze przekonałam się, że właścicielka tego salonu to po *** treść usunięta przez moderatora ***. Dwa tygodnie temu uwówiłam się na wizytę, na dziś. Niestety, właścicielka 'salonu' nie zjawiła się w gabinecie - czekałam przed zamkniętymi drzwiami 15 minut próbując się dodzwonić do tej pani. Bez skutku. Dopiero po kilkunastu minutach później otrzymałam smsa od niej, że niestety dziś się nie zjawi i żebym przyszła w poniedziałek miedzy 10 a 14. !!! Specjalnie wzięłam dzień wolny (piątek) na tą wizytę, a właścicielka nawet nie raczyła poinformować mnie, że wizyta się nie odbędzie (choć oczywiście miała mój nr telefonu). Gdybym ja nie próbowała się dodzwonić do niej, nie otrzymałbym żadnej informacji. Ta pani myśli, że może wyznaczać godzinę wizyty klientom nawet bez pytania czy termin ten pasuje!? Oczywiście dalej nie odbierała ode mnie telefonów kiedy chciałam jej wyjaśnić, że w poniedziałki od 10 do 14 pracuję i że w zaistniałej dziś sytuacji to ja sobie powinnam wybrać nowy termin. Żadnej odpowiedzi, nawet nie oddzwoniła.
  Zatem uczcie się na cudzych błędach. Szczerze odradzam tej nierzetelnej i nieuczciwej pani - szczególnie po czekaniu na zimnie na wizytę, która miała być miła.
  kk