Przejdź do głównej zawartości

Klinika Piękna Derm Expert

Strzeszyńska 96, 60-479 Poznań (na przeciwko szkoły podstawowej na Podolanach)

Poznaj nas bliżej <3
NAJNOWSZE technologie dla REWOLUCYJNYCH efektów - zadbaj w kompleksowy sposób o swoją skórę twarzy i głowy z Kliniką Derm Expert.

Globalna odnowa skóry…
Głęboka przebudowa i rewitalizacja skóry jest niezbędna, aby utrzymać jej młody i promienny wygląd. Osiągnięcie takich efektów możliwe jest tylko w przypadku zastosowania najlepszych technologii, działających głęboko w skórze właściwej. Wraz z zespołem najlepszych ekspertów w Klinice Derm Expert stworzyłam programy zabiegowe dedykowane danym problemom, przynoszące najlepsze efekty! Zdecydowanym faworytem jest rewolucyjny, najbardziej inwazyjny, ale niewiarygodnie skuteczny w swoim działaniu INTRAJCET oraz MESOTHERM, które wykorzystują działanie radiofrekwencji mikroigłowej. To przykład synergii dwóch silnych technologii w jednej procedurze zabiegowej. Tylko takie połączenie daje szerokie spektrum możliwości w celu rozwiązania niemalże każdego problemu skórnego: redukcja zmarszczek powierzchownych i głębokich, lifting powieki, redukcja blizn potrądzikowych, redukcja przebarwień, modelowanie twarzy oraz terapia skóry głowy (trychologia). Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Spektakularny lifting i wygładzenie..
Osiągniemy go, wykorzystując medyczne urządzenie włoskiej firmy Biotec COAXMED które cieszy się ogromną popularnością wśród Klientek Kliniki Derm Expert. Urządzenie generuje fale radiową monopolarną o szerokim zakresie częstotliwości. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji i cechuje go mocne i trwałe działanie. Fala radiowa COAXMED idealnie sprawdza się w poprawie owalu twarzy, napięciu, likwidacji drobnych linii i zmarszczek a także konturowaniu twarzy, co za tym idzie – redukcją tak zwanego „drugiego podbródka”. Jednak zabiegiem, który podbił serca naszych klientów i również skutecznie działa na dany problem jest medyczne urządzenie ONDA DEKA generujące MIKROFALE COOLWAVES. Dzięki tej technologii, przy jednym zabiegu tracimy z niechcianego obszaru aż 20% komórek tłuszczowych, a ciepło mikrofali ujędrnia skórę. Nie ma lepszej metody na wymodelowanie okolicy podbródka!

Pielęgnacja to podstawa...
Pamiętaj o tym, że w kontekście dobrej kondycji skóry poza zabiegami stymulującymi i pobudzającymi do przebudowy, bardzo ważna jest jej pielęgnacja. Dobór odpowiednich kosmetyków często stanowi spore wyzwanie. Pielęgnacja gabinetowa opiera się na zabiegach, które dostarczają skórze niezbędnych składników w większych stężeniach niż kosmetyki. Dodatkowo ważnym elementem pielęgnacyjnym jest dokładne oczyszczenie skóry, dzięki możliwościom, jakie oferuje aparatura AquaSure H2- oczyszczanie wodorowe. Zabieg jest rekomendowany przez wszystkich ekspertów Kliniki w celu oczyszczenia i przygotowania skóry do dalszych działań pielęgnacyjnych, potęgując i wzmacniając efekt końcowy.

Infuzja tlenowa INTRACEUTICALS polega na wprowadzeniu do skóry wysoce skutecznych ampułek ze składnikami aktywnymi, za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Bezpośrednio po zabiegu cera jest promienna, bardzo mocno nawilżona, odżywiona oraz rozświetlona, a drobne zmarszczki są mniej widoczne.

Zabiegi pielęgnacyjne warto poprzedzić procedurą ENDERMOLIFT ENDERMOLOGIA ALLIANCE. Zabieg ten, poprzez wielowymiarową stymulację komórkową w tkankach działa lepiej niż mocny masaż twarzy. Potęguje syntezę kwasu hialuronowego, pobudza produkcję elastyny oraz spowalnia rozpad włókien kolagenowych. Dzięki temu, że zwiększa ukrwienie skóry, wzmacnia wchłanianie składników aktywnych z procedur pielęgnacyjnych.

Jeżeli mowa o składnikach aktywnych, koniecznym jest uwzględnienie KSANTOHUMOLU, który na rynku kosmetycznym stanowi innowację.. Jest to antyoksydant 30 razy silniejszy od witaminy C, wykorzystywany w procedurach zabiegowych marki PROXN dostępnej w naszej ofercie.

Włos Ci z głowy nie spadnie...
Dbając o skórę twarzy czy ciała, często zapominamy o skórze głowy. Trychologiczne multimodalne terapie PRO XN oparte są o kompleks ksantohumolu oraz komplementarne składniki o udokumentowanym działaniu: witamina D3, koenzym Q10, laktoferyna. Połączenie tych substancji reguluje sygnalizację immunologiczną oraz cykl wzrostu włosa, a także zmniejsza uszkodzenia oksydacyjne mieszków włosowych.

Bardzo częstym problemem jest nadmierne wypadanie włosów. Najlepsze efekty przyniesie zabieg RADIOFREKWENCJI MIKROIGŁOWEJ Z ELEKTOROPORACJĄ INTRAJECT. Łączy on w sobie oczyszczenie skóry głowy oraz pobudzenie mieszków do wzrostu włosa przez stymulację i dostarczenie aktywnych składników..

Inną metodą jest karboksyterapia JULIE. Jest to podanie bezpośrednio pod skórę precyzyjnie dobranych dawek dwutlenku węgla, czego skutkiem jest silne ukrwienie i odżywienie skóry w miejscu iniekcji. Dlatego terapia ta sprawdza się również w przypadku: worków oraz cieni pod oczami, utraty odżywienia skóry, rozstępów, zmarszczek.

Wieloletnie doświadczenie w kosmetologii estetycznej pozwoliło mi wybrać najlepsze, najbardziej zaawansowane i skuteczne technologie. Ważnym aspektem jest to, iż urządzenia dostępne w Klinice Derm Expert posiadają certyfikaty medyczne. Przebadane są pod względem bezpieczeństwa i skuteczności.

Zapraszam na bezpłatne eksperckie konsultacje kosmetologiczne - wraz z grupą ekspertów dobierzemy odpowiednią terapię zabiegową. Nie czekaj, umów się już dziś i ciesz się niesamowitymi efektami!
Na hasło: MAGAZYN SUCHOLESKI otrzymasz -20% rabatu na pierwszy zabieg z oferty Kliniki Derm Expert.

Znajdziesz nas na ul. Strzeszyńskiej 96 w Poznaniu.
Bądź na bieżąco z aktualną ofertą zabiegową - obserwuj nas na Instagramie derm_expert i Facebooku

Do tego salonu umówisz się także przez Booksy. Rezerwacja dostępna także przez Booksy

Bezpieczny salon

Ogólne zasady bezpieczeństwa

 • Brak kontaktu między klientami
 • Płatności bezdotykowe

Sprzęt i pomieszczenia

 • Osobny gabinet dla każdego klienta
 • Dezynfekcja sprzętu po każdym kliencie
 • Dezynfekcja pomieszczenia po każdym kliencie
 • Oczyszczacz powietrza

Środki ochrony osobistej przygotowane dla Klienta

 • Maseczki jednorazowe
 • Rękawiczki jednorazowe
 • Pomiar temperatury
 • Płyn do dezynfekcji
 • folia ochronna na obuwie

Środki ochrony osobistej stosowane przez Pracownika

 • Maseczki jednorazowe
 • Rękawiczki jednorazowe
 • Przyłbice jednorazowe
 • Pomiar temperatury
 • Płyn do dezynfekcji

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Dostępne dla niepełnosprawnych

 • Przyjazne dla dzieci

 • Program lojalnościowy

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

 • Płatności online