Klinika MezoSkin

Lubelska 20/20a, 03-802 Warszawa

Klinika Kosmetologii Estetycznej MezoSkin została stworzona po to, by w jednym miejscu zgromadzić wszystkie najpopularniejsze i najskuteczniejsze zabiegi z pogranicza kosmetologii i medycyny estetycznej. Przystępne ceny zabiegów przy jednoczesnej fachowej opiece kosmetologicznej, sprawiają, że Klienci nie traktują wizyty w naszym gabinecie "odświętnie". Priorytetem jest dla nas bowiem to, by Klienci regularnie stosowali pielęgnację gabinetową połączoną z wyznaczoną pielęgnacją domową, gdyż tylko taka systematyczność zapewnia trwałe i widoczne rezultaty terapii.
Dzięki doświadczeniu, jakie posiadamy zabiegi są wykonywane w oparciu o najlepsze produkty, najnowsze technologie, starannie, sprawnie i zawsze w miłej atmosferze. Ogromny nacisk kładziemy na higienę, więc wszystkie narzędzia sterylizujemy za pomocą własnego autoklawu. Potwierdzeniem jakości naszego gabinetu jest stale powiększająca się liczba Klientów i pozostawiane przez nich pozytywne opinie.

Zapraszam serdecznie,
Zuzanna Karwas
Właściciel

Wszystkie usługi

Usługi różne
5.0
73 opinie

Opinie

 • MA
  5.0
  Henna brwi + regulacja pęsetą, Henna rzęs z liftingiem keratynowym Ellebana, Laserowe leczenie rumienia, trądziku różowatego

  Wracam od 2015 roku i będę wracać :) Dlaczego? Podejście do klienta indywidualne i ciepłe. Zero oceny i stereotypowego podejścia. Umiejętność wytłumaczenia co i dlaczego. Zawsze mogę przyjść z moimi obawami i zostaną rozwiane :)

 • NA
  5.0
  Depilacja woskiem Lycon wąsik lub broda, Przedłużanie rzęs 1:1

  Pani Iga jak zawsze była niezawodna, rzęski wyglądają cudownie, a jednocześnie naturalnie, a właśnie na takim efekcie mi zależało :)

 • JO
  5.0
  pH Formula peeling chemiczny - zabieg podstawowy

  Pani Iga super profesjonalna i miła osoba :) W trakcie zabiegu informowała o tym jakie czynności i etapy zabiegu będzie wykonywać, a także przekazała wiele wskazówek dotyczących pielęgnacji twarzy. Gorąco polecam, ja będę regularnie wracać :)

 • AH
  5.0
  DERMAPEN™ - twarz

  Bardzo sympatycena Pani która krok po kroku wszystko mi objaśniala co robi , co ma a co nie ma sensu.Szczere doradzenie jest w dzisiejszych czasach rzadkością.Super Polecam.! A sam zabieg jest mega i nie ma obaw żeby wyjść z uwagi na naklucia- na ulice.Dziekuje :)

 • AN
  5.0
  Brwi permanentne-korekta

  Zawsze pełne zadowolenie i profesjonalizm, polecam panią Zuzannę z czystym sumieniem :-)

Zespół

Monika Anasik
Gabriela Dziekańska
Iga Iwańska
Zuzanna Karwas
Ewa Sowińska

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • Dostępne dla niepełnosprawnych

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.