Przejdź do głównej zawartości

Klinika Medycyny Estetycznej Perfect Beauty

Ostrowska 6, 07-410 Ostrołęka

Klinika Medycyny Estetycznej-Perfect Beauty Agnieszka Kondraciuk
-wyjątkowe miejsce, które istnieje w Ostrołęce od 2010 roku.
Oferujemy pełen wachlarz wzajemnie uzupełniających się zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej i klinicznej, chirurgii plastycznej i naczyniowej, ginekologii estetycznej oraz kosmetologii.
Zespół Kliniki uczestniczy na bieżąco w światowych szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej i wybiera zabiegi, które są najskuteczniejsze i najbardziej bezpieczne, włączając je do własnej oferty. To co wyróżnia Klinikę Medycyny Estetycznej Perfect Beauty Agnieszka Kondraciuk spośród innych klinik to promocja naturalnego wyglądu.
Naszym celem jest wydobycie piękna w sposób naturalny i zrównoważony, przywrócenie wyglądu swoich pacjentów z czasów ich młodości. W Klinice można nie tylko zrelaksować się podczas masażu czy zabiegu kosmetycznego, poczuć luksus, ale również poprawić mankamenty sylwetki, walczyć z upływającym czasem oraz poprawić niedoskonałości natury. A to wszystko pod opieką doświadczonego i wysoko wykwalifikowanego zespołu lekarzy specjalistów z różnych dziedzin medycyny i kosmetologów.
Nasza klinika to luksusowe i przestronne wnętrze składające się z 15 gabinetów lekarskich.
I Ty możesz poczuć się wyjątkowo.
Serdecznie zapraszamy.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa