Klinika La Perla Kraków - Opinie

Wielopole 4, 31-072 Kraków
4.8
4 opinie

Opinie

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  W Klinice La Perla miałam robiony zabieg liftingujący, ale w moim przypadku na ciało. Lekarka uzywała urządzenia Attiva. Efekty są bardzo zadowalające! Skóra na brzuchu, która po ciązy nieestetycznie wisiała, teraz jest bardziej jędrna i elastyczna. Może nie jest to efekt jak po operacji (na to bym się chyba nie zdecydowała), ale jak na moje potrzeby taki zabieg był naprawdę strzałem w 10. Bezboleśnie i skutecznie. Pani Doktor i cały personel na medal :) Mili i profesjonalni. Polecam!

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Znakomite miejsce. Zawsze jak nocuje w Holiday Inn (a zdarza się często, bo prowadzę w Krakowie wiele konferencji) to zaglądam do SPA. Idealny zestaw zabiegów relaksacyjnych, miła atmosfera i zawsze perfekcyjnie wykonany manicure. Trudno się oprzeć i nie przepuścić tam trochę pieniążkó :) Zdecydowanie warto!

 • PO
  4.0
  niezweryfikowany

  Z poważniejszych zabiegów miałam wykonywany w La Perli liposonix. Bardzo polecam sam zabieg jak też klinikę. Jeśli chodzi o zabieg to udało mi się, dzięki niemu stracić prawie 3 cm w obwodzie ud i bioder, a La Perla to bardzo przyjemne i ładne miesce, z bardzo przyjazną obsługą.

 • DU
  5.0
  niezweryfikowany

  Byłam tam na darmowych konsultacjach na moj tluszczyk. Wykupilam pakiet i zaczynam działać. Napisze o swoich efektach po skonczeniu zabiegów. Zobaczymy czy te zabiegi CUD rzeczywiście dają jakiekolwiek rezultaty.ogólnie pierwsze wrażenie pozytywne :-)