Klinika Kosmetologii Klaudia Żmuda

Powstańców 35, 40-038 Katowice

Szukasz profesjonalnego kosmetologa w Katowicach? Zdecyduj się na zabieg w Klinice Kosmetologii Estetycznej Klaudii Żmudy. Założycielka kliniki to utalentowana kosmetolog z kilkuletnim stażem, która swoją wiedzę zdobywała na renomowanych uczelniach – Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach oraz Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Klaudia Żmuda specjalizuje się w odmładzaniu skóry. Zna techniki, które pozwalają skutecznie poprawić wygląd i kondycję cery, a także jest otwarta na potrzeby swoich pacjentów. Wszystkie zabiegi realizowane są po uprzedniej diagnozie stanu skóry oraz wnikliwych konsultacjach.

W ofercie Kliniki Kosmetologii Estetycznej można znaleźć różnorodne zabiegi upiększające i pielęgnacyjne. Można skorzystać tu z różnych rodzajów mezoterapii, poddać się zabiegowi zamykania naczynek, depilacji laserowej i pastą cukrową, odchudzaniu metodą LaserSHAPE, elektrokoagulacji, oxybrazji oraz całemu szeregowi innych zabiegów kosmetologicznych.

Klinika Kosmetologii Klaudii Żmudy jest wyposażona w innowacyjne urządzenia pozwalające na wykonywanie profesjonalnych zabiegów. Dzięki temu jest to miejsce, w którym można zadbać o urodę technikami na miarę XXI w.

Zachęcamy do zarezerwowania terminu wizyty. Od niedawna można to zrobić także przez Internet. Klinika mieści się przy ul. Powstańców 35 w Katowicach. Osoby oczkujące na zabieg mogą korzystać z dostępu do WiFi. Serdecznie zapraszamy!

Zespół

Data
Klaudia Żmuda
Employee default
Monika Nogaj

Udogodnienia

  • Parking
  • Akceptacja kart płatniczych
  • Przyjazne dla dzieci
  • Internet (Wi-Fi)
  • System komentarzy
  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.