Przejdź do głównej zawartości

Klinika Hairmitage

Klimczaka 22d /U3, 02-797 Warszawa (Wejście od Al.Rzeczypospolitej )

Jesteśmy zespołem doświadczonych lekarzy i specjalistów z pasją i energią do działania. Naszym najważniejszym celem i misją całego zespołu HAIRMITAGE jest poprawianie jakości i komfortu życia naszych pacjentów. Filozofia HAIRMITAGE opiera się na przekonaniu, że „każdy ma prawo do piękna”. We wszystkich wymiarach naszej działalności staramy się żyć tą filozofią.

Nazwa HAIRMITAGE nawiązuje do jednego z najpiękniejszych zbiorów sztuki na świecie – Ermitaż (z ang. Hermitage). Każdy gość Ermitaż ma szansę na doświadczenie piękna i doskonałości w ich najczystszej formie. Zaś misją zespołu HAIRMITAGE jest pomoc w odnalezieniu piękna i doskonałości w każdym z Was.

Do problemów, z którymi się do nas zgłaszacie podchodzimy holistycznie. Zajmujemy się nie tylko objawami, ale sięgamy do przyczyn. Dlatego nasze usługi w zakresie chirurgii transplantacji włosów, trychologii, medycyny estetycznej czy kosmetologii są wspierane przez wybitnych specjalistów w dziedzinie endokrynologii, dermatologii, gastrologii, dietetyki, fizjoterapii, psychoterapii oraz medycyny prewencyjnej.

Dzięki takiemu holistycznemu podejściu do problemów natury estetycznej pomagamy naszym pacjentom skutecznie dbać nie tylko o ich piękno i zdrowie, ale także samopoczucie. Pomagamy trwale odzyskać poczucie własnej wartości i pewność siebie. A przy tym kochamy, to co robimy.
Dla komfortu naszych pacjentów, podczas dłuższych zabiegów (na przykład w trakcie zabiegu transplantacji włosów), czeka na Was pokój relaksu, w którym można zrobić sobie przerwę, zjeść lunch i odpocząć od zabiegu. W pokoju relaksu nasi pacjenci mogą się również przygotować w komfortowych warunkach i absolutnej prywatności do zabiegów wykonywanych w znieczuleniu.
Żeby kompleksowo zadbać o perfekcyjny efekt, po zabiegach trychologicznych wykonanych na włosach i skórze głowy, będziecie mieli możliwość przywrócenia włosom blasku w gabinecie stylizacji włosów.

W HAIRMITAGE każdy ma również możliwość wykonania kompleksowego zestawu badań, które pozwolą na postawienie precyzyjnej diagnozy.