Klinika Estetyki

ul. Hryniewickiego 6C/6, 81-340 Gdynia

Klinika Estetyki  - wykwalifikowany personel, uznane światowe marki kosmetyków profesjonalnych oraz niepowtarzalna atmosfera naszego salonu stworzą dla Was sferę wypoczynku psychicznego oraz zagwarantują udany relaks.
Doradzamy w kwestii pielęgnacji, wykonujemy indywidualnie dobrane zabiegi. W zakres naszych usług wchodzą m.in. : pedicure, manicure( hybrydowy, tytanowy – NOWOŚĆ, żel, acryl, IBX), przedłużanie rzęs(1:1 –rzęsy naturalne), zabiegi na twarz i ciało, mezoterapia ( igłowa i mikoroigłowa – dermapen),redermalizacja, kriolipoliza, depilacja.Do naszych zabiegów wykorzystujemy preparaty: Yonelle, Filorga, Essie, Gehwol oraz jako jedni z pierwszych w Trójmieście wykonujemy MANICURE TYTANOWY.
Sea Towers, Gabinety Medyczne (II piętro) ul. Hryniewickiego 6C6.
Dojście do Nas od ul. Świętojańskiej – Skwerem Kościuszki, przy Multikinie nabrzeżem w lewo, należy minąć budynek Hotelu Mariott oraz budynek PKO, wejść we wnękę. Z lewej strony znajdzie się restauracja Neighbours, a naprzeciw niej – wejście do Nas.
Dojście od ul. Starowiejskiej – przy szpitalu wejść w przedłużenie ulicy (będzie to ulica Antoniego Hryniewickiego) i iść cały czas prosto aż do wjazdu na teren dalmoru. Tam odbić w prawo, po schodach pomiędzy budynki Sea Towers.

Wszystkie usługi
5.0
1 opinia

Opinie

  • KA
    5.0
    niezweryfikowany

    Polecam :)
    Jestem stałą i bardzo zadowoloną klientką. Regularnie do pani Ani przychodzę na manicure hybrydowy, a do Pani Asi na przedłużanie rzęs, a od niedawna robię też mezoterapie igłową, nie sądziłam, że efekt będzie tak dobry. :)

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.