Klinika Esencja Piękności

Tymienieckiego 20, 90-349 Łódź

 Klinikę Esencja Piękności tworzą dwie kobiety- Mama i Córka. Prócz więzów krwi połączyła nas wspólna pasja i jedno marzenie- pragniemy upiększać wszystkie kobiety. Naszym celem jest stworzenie harmonii między wewnętrznym pięknem każdej Kobiety, a jej odbiciem w lustrze. Pragniemy udowodnić Wam, że każda Kobieta jest piękna i zrobimy to.
Nasza Klinika skierowana jest także do przyszłych Mam i Mam z dziećmi. Wychowanie dziecka daje wiele radości, miłości, ale i poświęcenia. Wiemy jednak, że Szczęśliwa Mama to szczęśliwe Dziecko! Dlatego zapraszamy Cię byś u nas odpoczęła i znalazła chwilę dla siebie, chwilę prawdziwego relaksu i upiększenia, podczas gdy Twoje dziecko będzie się bezpiecznie bawić w Pokoju Zabaw.
Nasz gabinet jest w pełni przystosowany do obecności dzieci. Znajdziecie u nas miejsce by spokojnie móc nakarmić i przewinąć niemowlę, czy odstawić wózek. Chwila spędzona u nas to czas dobrej zabawy zarówno dla Ciebie jak i Twojego dziecka.
Kto nie zrozumie tego lepiej niż Mama i Córka? :)
Zapraszamy!
Asia i Ania

 
5.0
102 opinie

Opinie

 • PA
  5.0
  niezweryfikowany

  Cudowne miejsce, pozytywna energia bije od samych drzwi ! Z czystym sumieniem polecam przedłużanie i zagęszczanie rzęs ! Efekt niesamowity, wykonanie profesjonalne ! Pani Dorotka bardzo delikatna, praca na najlepszym poziomie a dodatkowo jaki relaks ! ;) Świetny zespół Panie pełne pasji, zabiegi na najwyższym poziomie i rzęsy najpiękniejsze w całym mieście !

 • KO
  5.0
  niezweryfikowany

  Byłam na depilacji pastą cukrową i manikirze hybrydowym. Jestem zachwycona tą formą depilacji bo dużo mniej boli w porównaniu z woskiem. Nie czułam się tam niezręcznie, było bardzo miło, Pani potrafiła rozluźnić atmosferę i depilacja przebiegła szybko. Manikir bardzo długo się trzymał, Pani poradziła sobie z moimi zadzierającymi się skórkami i przez długi czas miałam spokój, ponadto zrobiła mi zabieg regeneracyjny na paznokcie, dotychczas nikt mi tego nie proponował. Z drobnostek: bardzo fajna muzyka i miły prezent na zakończenie. Będę wracać

 • E.
  5.0
  niezweryfikowany

  Miejsce godne zaufania. Byłam na konsultacji i zabiegu na buzię. Pani wszystko i wytłumaczyła, skorygowała błędy w mojej pielęgnacji, powiedziała mi o wielu rzeczach o których zupełnie nie wiedziałam. Chodziłam do wielu salonów kosmetycznych ale nigdzie nie dowiedziałam się tak wiele. Druga Pani robiła mi hennę i regulację, wszystko bardzo profesjonalnie, mam wreszcie idealne brwi. Pozdrawiam obie Panie

 • AD
  5.0
  niezweryfikowany

  Miałam wykonywaną depilację nóg w tym salonie. Zabieg przebiegł bardzo szybko i sprawnie, jeszcze nigdy nie miałam wykonanej depilacji tak bezboleśnie. Byłam też na manicure tytanowym na który poszłam z ciekawości, bo to coś nowego i muszę przyznać że bardzo fajna metoda która utrzymuje się na paznokciu bardzo długo.
  Polecam salon, panie pracujące tam są przemiłe.

 • DI
  5.0
  niezweryfikowany

  Byłam na zabiegach przeznaczonych dla kobiet w ciąży- masażach prenatalnych i depilacji około porodowej. Z czystym sumieniem mogę je polecić. Szczególnie masaże, gdyż pod koniec ciąży czułam bóle odcinka lędźwiowego i obrzęki nóg. Każda kobieta w ciąży dobrze wie o czym mówię. Masaże przynosiły mi bardzo dużą ulgę, nie mówiąc o tym, że po masażu byłam w stanie bez problemu dopiąć kozaki :)

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.