Klinika Dr Renaud

CIESZYŃSKA 27/20, 41-800 Zabrze

Klinika Dr Renaud znajduje się przy CIESZYŃSKA 27/20 w Zabrzu. Poprawa wyglądu może nie tylko sprawić, że będziemy się lepiej prezentować, ale również, że poczujemy się pewniejsi siebie i atrakcyjniejsi. Warto podjąć tę decyzję i spotkać się z nami. Pomożemy w wyborze odpowiedniej metody, dokładnie ją omówimy i przygotujemy do zabiegu. Możesz skorzystać z naszej oferty, która obejmuje kosmetyka pielęgnacyjna, blizny, a także mikrodermabrazja, ścieranie naskórka. Odwiedź nas i zadbaj o sobie!

5.0
2 opinie

Opinie

 • KL
  5.0
  niezweryfikowany

  Peeling chemiczny bardzo mi pomógł. Moja skóra była poszarzała a naskórek bardzo zniszczony. Na szczęście odpowiednie substancje pomogły odzyskać mojej twarzy dawną świetność. Ten peeling okazał się w stu procentach bezpieczny dla mojej skóry. Twarz po nim była bardzo gładka i delikatna.

 • AG
  5.0
  niezweryfikowany

  Gorąco polecam wszystkim dojrzałym paniom wypełnianie zmarszczek. Ja sama długo zbierałam się na odwagę, lecz w końcu wybrałam się na ten zabieg. To był strzał w dziesiątkę. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego efektów. Teraz wyglądam naprawdę fantastycznie.

Sprawdź polecane salony w okolicy. Do nich umówisz się online!

Fryzjer Męski

Zabrze, dworcowa 9
5.0
403 opinie
Fryzjer Męski

Manicure M1 Zabrze

Zabrze, Szkubacza 1
4.9
52 opinie
Manicure M1 Zabrze

KOCHAN Włosy Marlena KOCHAN

Zabrze, Mieczysława Niedziałkowskiego 19
5.0
28 opinii
 KOCHAN Włosy Marlena KOCHAN

Instytut Zdrowia i Urody

Zabrze, Gdańska 27
5.0
15 opinii
Instytut Zdrowia i Urody
Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.