Przejdź do głównej zawartości

MEDICOR Dermatologia Estetyczna i Laseroterapia

Rakowicka 6/5, 31-511 Kraków

Zapraszamy do Kliniki Medycyny Estetycznej MEDICOR zlokalizowanej w ścisłym centrum Krakowa (ul. Rakowicka 6/5).
Nasz zespół specjalistów zaopiekuje się Tobą i kompleksowo zadba o Twój piękny wygląd.W naszej ofercie znajdziesz szereg usług z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej, kosmetologicznych, konsultacje z dietetykiem które pozwolą Ci nieustannie cieszyć się skórą pełną młodzieńczego blasku i niebywałą witalnością, bez względu na metrykę. W jednym miejscu skorzystasz z zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało, podejmiesz wyzwanie modelowania sylwetki, skonsultujesz się z lekarzem dermatologiem, chirurgiem, neurologiem ,medycyny estetycznej, a także usuniesz laserowo niechciane zmiany.
Nasze ponad dwunastoletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje personelu znajdują odzwierciedlenie w licznych certyfikatach i branżowych wyróżnieniach. Na bieżąco monitorujemy światowy rynek estetyczny i troszczymy się o wzbogacanie naszej oferty. Możesz nam zaufać niezależnie od okoliczności, gdyż pracujemy na sprzęcie najwyższej klasy oraz renomowanych markach kosmetycznych. Niezależnie od okoliczności gwarantujemy Ci maksimum bezpieczeństwa w trakcie zabiegów.
MEDICOR to miejsce, które zapewnia najlepszą jakość usług i wysoką efektywność zabiegów przeprowadzanych w pewnych, przyjaznych i komfortowych wnętrzach.

Do tego salonu umówisz się także przez Booksy. Rezerwacja dostępna także przez Booksy