kleopatra

korfantego 32, 53-021 wrocław

Piękne, przyjazne, odprężające wnętrze, przemiła i doświadczona obsługa, konkurencyjne ceny ,takie  rabaty tylko tuj. Korzystam , polecam, naprawdę warto i dla urody i portfela :)) 
Zgłosiłam się do Pani Gosi z pozostałościami po trądziku nie miałam wielkich  nadzieji, bo korzystałam już z usług wielu kosmetyczek...ale już po 2 zabiegach naprawde w szokująco niskiej cenie zauważyłam poprawę, banki w pracy pytały co zrobiłam z twarzą. Jestem tak wdzięczna. Chciałam zostawić gdzieś te opinię ale nie bardzo wiem gdzie, gdyż Pani Gosia nie ma strony internetowej, a to chyba tyle. Naprawdę polecam to nie jest jakaś reklama, ta babeczka pomaga dziewczynom takim jak ja. 
 
 
 
 

4.0
1 opinia

Opinie

  • EL
    4.0
    niezweryfikowany

    Nie polecam ze względu na bardzo niską temperaturę. Byłam w listopadzie , w miesiącach jesiennych i zimowych wlączana jest klimatyzacja jako ogrzewanie dopiero jak przyjdzie klientka, urządzenie nie jest w stanie ogrzać pomieszczenia, które w nocy i poza godzinami przyjęć nie jest ogrzewane. Zanim sie ogrzeje choć troche to sie przebywa w takiej temperaturze jak na dworze, oczywiście bez kurtki. Po wizycie w tym gabinecie zachorowałam i wydałam dużo pieniedzy na leki. Pedicure wykonany słabo, po 2 tyg musiałam iść do kogoś innego. Podpiłowanie paznokci zamiast ich obcięcie nie satysfakcjonuje mnie, to samo dotyczy przerosłych skór na pietac, które nie zostały podcięte żyletką tylko podfrezowane. Odniosłam wrażenie, że to jest tak po najmniejszej linii oporu.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.