Przejdź do głównej zawartości

Klaudia Cieślak Make up Expert

Granitowa 292/36, 52-235 Wrocław

Jeśli zawsze miałaś problem z zakryciem niedoskonałości, cieni pod oczami, ścierającym się podkładem czy świecącą buzią po kilku godzinach to nauczę Cię jak sobie z tym poradzić. Wydobędę z twojej urody wszystko co najpiękniejsze, dodam Ci pewności siebie, sprawię, że poczujesz się silna, szczęśliwa i radosna. Makijaż u mnie to jak spotkanie z przyjaciółką przy dobrej kawie. Pozwól sobie na chwile dla siebie. To najpiękniejszy prezent jaki możesz sobie sprawić. Gwarantuje, ze w godzinę będziesz najlepszą wersją samej siebie.

Jestem dyplomowaną wizażystką, makijażem zajmuje się od wielu lat, skończyłam szkole plastyczną oraz dwie szkoły wizażu jedną we Wrocławiu oraz PRO Make Up Academy w Warszawie.
Aktywnie maluje klientki, na sesje zdjęciowe, pokazy mody, aktorów do filmów i seriali oraz teatrów. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i dobieram makijaż do okazji, urody oraz oczekiwań po wcześniejszym wywiadzie. Wydobywam z urody to co najlepsze! 🙂

Dojeżdżam do klientka po wcześniejszym ustaleniu.

W cenie makijażu dostaje Pani kępki rzęs, malowanie dekoltu, utrwalenie makijażu oraz nawilżające płatki z witaminą C które przygotowują okolice oczu pod przyjęcie makijażu i rozjaśniają tą delikatną okolice.

Pracuje głównie na markach luksusowych. Zapewniam higienę podczas wykonywania usługi stosując się do wszyskich wytycznych sanepidu.

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio i tym czym aktualnie się zajmuje:

instagram.com/klaudiacieslakmakeup

https://www.facebook.com/Klaudia-Cie%C5%9Blak-Make-Up-Expert-109159990887687

Udogodnienia

  • Parking

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa