Przejdź do głównej zawartości

Klaudia Cieślak Make up Expert

Granitowa 292, 52-235 Wrocław

Jeśli chcesz mieć piękną, rozświetloną skórę, zakryte niedoskonałości jednocześnie bez efektu ’’maski” to pokaże Ci na makijażu u mnie, ze jest to możliwe. Opadająca powieka to również nie problem, najnowsze techniki makijażu podnoszą optycznie oko, kępki rzęs otwierają je. Trwały makijaż ust bez efektu wysuszenia to u mnie standard. Przyjdź do mnie na makijaż a zobaczysz jak możesz wyglądać w nowej odsłonie.

Jestem dyplomowaną wizażystką, makijażem zajmuje się od wielu lat, skończyłam szkole plastyczną oraz dwie szkoły wizażu jedną we Wrocławiu oraz PRO Make Up Academy w Warszawie. Aktualnie doszkalam się na kursach z nowych technik wykonywania makijażu oraz najnowszych trendach.

Aktywnie maluje klientki, na sesje zdjęciowe, pokazy mody, aktorów do filmów i seriali oraz teatrów. Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i dobieram makijaż do okazji, urody oraz oczekiwań po wcześniejszym wywiadzie. Wydobywam z urody to co najlepsze! 🙂

Dojeżdżam do klienta po wcześniejszym ustaleniu.

W cenie makijażu dostaje Pani kępki rzęs, malowanie dekoltu, utrwalenie makijażu oraz nawilżające płatki z witaminą C które przygotowują okolice oczu pod przyjęcie makijażu i rozjaśniają tą delikatną okolice.

Pracuje głównie na markach luksusowych. Zapewniam higienę podczas wykonywania usługi stosując się do wszyskich wytycznych sanepidu.

Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio i tym czym aktualnie się zajmuje:

instagram.com/klaudiacieslakmakeup

https://www.facebook.com/Klaudia-Cie%C5%9Blak-Make-Up-Expert-109159990887687

Udogodnienia

  • Parking

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa