Kawulok Atelier Fryzjerskie

Partyzantów 51, 43-300 Bielsko-Biała

Zadbaj o włosy w atelier fryzjerskim Kawulok. W naszym salonie proces kreacji fryzur staje się sztuką. To miejsce, w którym pracują prawdziwi artyści, umiejący tworzyć niebanalne kompozycje z włosów. To osoby, które kierują się nie tylko obowiązującymi trendami, ale i wyobraźnią, interpretując klasyczne fryzury na wiele zaskakujących sposobów, a swoje umiejętności nieustannie doskonalą na branżowych szkoleniach w Polsce i za granicą. W atelier Kawulok zawsze słuchamy naszych klientów. Przy tym nie boimy się wyzwań i potrafimy okiełznać nawet najbardziej niesforne włosy i stworzyć nowy image, który pozytywnie zaskakuje.

W naszym atelier świadczymy kompleksowe usługi fryzjerskie. Zajmujemy się profesjonalną koloryzacją włosów (w tym Na-Yo Bio-Organiczną). Strzyżemy (szczególnie polecamy stylizację u naszego najlepszego stylisty, Andrzeja Kawuloka), czeszemy na specjalne okazje oraz modelujemy. Nasze klientki mają także możliwość skorzystania z pielęgnacyjnego prostowania keratynowego oraz innowacyjnego zabiegu liftingującego włosy KERA FIBRA.

Klienci naszego atelier fryzjerskiego Kawulok cenią panującą tu wyjątkową, twórczą atmosferę. Dla wielu z nich jest to miejsce, w którym mogą nie tylko odpocząć, ale i poznać inspirujących ludzi. Jeśli marzysz o efektownej metamorfozie, zapraszamy do naszego salonu. Znajdziesz nas w Bielsku-Białej przy ul. Partyzantów 51. Pozwól naszym stylistom odnaleźć swoje naturalne piękno!

5.0
681 opinii

Opinie

 • KA
  5.0
  Strzyżenie damskie u Andrzeja Kawuloka

  Andrzej Kawulok - profesjonalizm w dosłownym tego słowa znaczeniu,miły i przedewszystkim z poczuciem humoru facet,zreszta cały team - fajni ludzie !Dziekuje za dzisiejsza wizyte.

 • ŻA
  5.0
  Koloryzacja + Strzyżenie

  Jak zawsze super i profesjonalnie.

 • PA
  5.0
  Koloryzacja + Strzyżenie

  Gorąco polecam! Atmosfera w salonie świetna. Usługi na poziomie światowym. Natalia jest mistrzynią w swoim fachu! Zawsze wychodze stamtąd bardzo zadowolona:)

 • SE
  5.0
  Strzyżenie męskie + broda u Karola

  Jestem bardzo zadowolony

 • JA
  5.0
  Strzyżenie męskie u Karola

  Super męska fryzura u Pana Karola.

Zespół

Andrzej Kawulok
Andrzej Kawulok
Natalia Konior
Natalia Konior
Angelika Stanek
Angelika Stanek
Arkadiusz Kawulok
Arkadiusz Kawulok
Natalia Portuchaj
Natalia Portuchaj
Karol Szymura
Karol Szymura

Udogodnienia

 • Internet (Wi-Fi)

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.