Katarzyna Urtnowska-Joppek Kosmetologia Estetyczna

Gdańska 1/4, 85-005 Bydgoszcz (parking przy Placu Wolnosci albo na ulicy Mostowej)

Gabinet Kosmetologii Estetycznej prowadzony przez Katarzynę Urtnowską-Joppek to małe, zaciszne miejsce pielęgnacji urody w samym sercu Bydgoszczy.

W gabinecie oferowana jest profesjonalna pielęgnacja kosmetologiczna twarzy, szyi i dekoltu, terapie lecznicze problemów skórnych, zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej i makijaż permanentny.

Właścicielka jest absolwentką studiów licencjackich i magisterskich na kierunku Kosmetologia Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy.

Swoją pasję do zawodu rozwija nie tylko dbając o urodę innych, ale także kształcąc kolejne pokolenia profesjonalnych Kosmetologów - przez większą część tygodnia jest wykładowcą na kierunku Kosmetologia Nowoczesna Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu, oraz uczestnikiem 4 roku studiów doktoranckich Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy.

Autorka i recenzentka wielu publikacji naukowych, w tym w czasopismach branżowych takich jak Kosmetologia Estetyczna i Dermatologia Estetyczna, prelegent ogólnopolskich oraz międzynarodowych konferencji naukowych.

Pasjonatka tematu opieki kosmetologicznej podczas ciąży.

Udogodnienia

  • Przyjazne dla dzieci

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.