Katarzyna Urtnowska-Joppek Kosmetologia Estetyczna

Gdańska 1/4, 85-005 Bydgoszcz (parking przy Placu Wolnosci albo na ulicy Mostowej)

Gabinet Kosmetologii Estetycznej prowadzony przez Katarzynę Urtnowską-Joppek to małe, zaciszne miejsce pielęgnacji urody w samym sercu Bydgoszczy.

W gabinecie oferowana jest profesjonalna pielęgnacja kosmetologiczna twarzy, szyi i dekoltu, terapie lecznicze problemów skórnych, zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej i makijaż permanentny.

Właścicielka jest absolwentką studiów licencjackich i magisterskich na kierunku Kosmetologia Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy.

Swoją pasję do zawodu rozwija nie tylko dbając o urodę innych, ale także kształcąc kolejne pokolenia profesjonalnych Kosmetologów - przez większą część tygodnia jest wykładowcą na kierunku Kosmetologia Nowoczesna Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu, oraz uczestnikiem 4 roku studiów doktoranckich Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy.

Autorka i recenzentka wielu publikacji naukowych, w tym w czasopismach branżowych takich jak Kosmetologia Estetyczna i Dermatologia Estetyczna, prelegent ogólnopolskich oraz międzynarodowych konferencji naukowych.

Pasjonatka tematu opieki kosmetologicznej podczas ciąży.

5.0
5 opinii

Opinie

 • HA
  5.0
  Oxybrazja + infuzja tlenowa (serum kawior/śluz ślimaka) - twarz

  Pani Kasia na bardzo profesjonalne podejście do pracy, widać również że to co robi ją pasjonuje. Dobrała mi świetny zabieg, który od razu dał widoczny efekt odświeżenia skóry. Podczas zabiegu Pani Kasia dzieli się swoją wiedzą i doradza jak pielęgnować i dbać o skórę.

 • MI
  5.0
  Peeling kawitacyjny - oczyszczanie cery trądzikowej

  Jak zwykle cudowna obsługa, profesjonalne podejście

 • OL
  5.0
  Oxybrazja + infuzja tlenowa (serum kawior/śluz ślimaka) - twarz

  Profesjonalne porady oraz przyjemny zabieg po którym od razu widać efekty. Gorąco polecam!

 • MI
  5.0
  Oxybrazja - Criss HydrOxy 4 - oczyszczanie cery trądzikowej

  Kasia jest prawdziwą profesjonalistką, doradzi, podpowie, wszystko opowie. Zabieg super, nosek gładki jak pupcia niemowlęcia potem :)

 • NA
  5.0
  Oxybrazja - Criss HydrOxy 4 - oczyszczanie cery trądzikowej

  Profesjonalne podejście, miła atmosfera i co najważniejsze - niezwykle skuteczny zabieg indywidualnie dobrany do rodzaju cery i pożądanego efektu. Polecam, polecam, polecam!!!!!

Udogodnienia

 • Przyjazne dla dzieci

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.