Katarzyna Sułkowska - Opinie

Franklina Roosevelta 10/1 ( przychodnia Sanus) , 60-820 Poznań
5.0
4 opinie

Opinie

 • MA
  5.0
  Redukcja zmarszczek

  Profesjonalistka w każdym calu . Katarzyna zawsze stawia na jakość oraz naturalność wykonanej usługi , jestem jej klientka od półtora roku i dzięki niej pozbyłam się problemów skórnych związanych z trądzikiem oraz jestem posiadaczka pięknie i naturalnie powiększonych ust . Szczerze polecam ❤️

 • KL
  5.0
  Terapie trądziku

  Rzetelny wywiad, spokojnie przeprowadzona konsultacja. Na podstawie wywiadu ustaliłam z Panią Katarzyna całą terapie leczenia trądziku. Wyposażona w kosmetyki do pielęgnacji domowej ustaliłam kolejna wizytę na która czekam z niecierpliwością. Szczerze polecam.

 • LN
  5.0
  Masaz twarzy, szyi, dekoltu

  Po pierwszej wizycie w gabinecie pani Kasi uderzył mnie profesjonalizm i kompetencja jakiej nie widziałam już dawno. Dokładnie przedstawiono mi mój problem oraz kompleksowy plan leczenia, mojej pielęgnacji . Poprawa była widoczna już po pierwszym zabiegu, dziwne ? ale prawdziwe :) jestem już po kolejnym zabiegu mezoterapii igłowej głowy. Moje włosy zrobiły się lśniące , nabrały objętości.Bardzo się cieszę, że trafiłam do tego gabinetu. Pani Kasia jest naprawdę skuteczna i ma olbrzymią wiedzę. W gabinecie nie ma takiej sztucznej atmosfery jak to ma miejsce w wielu salonach, kosmetolog z uśmiechem. Jeżeli coś nie ejst potrzebne pani Kasia nie zrobi zabiegu na siłę by wydobyć kasę wręcz przeciwnie podziękuję za wizytę i zaprosi w innym terminie. Jest naprawdę miło i przyjemnie. Na zabiegi jeszcze z radością. A połączenie leczenia z zabiegami kosmetycznymi to MISTRZOSTWO. Doskonale wie co robi jest kompetentna i reprezentuje naprawdę wysoki poziom. Szczerze polecam!
  Do zobaczenia na kolejnej wizycie już za parę dni :)

 • AG
  5.0
  Masaz twarzy, szyi, dekoltu

  Dziewczyny jesteście zestresowane??? Macie wszystkiego dość !!! Potrzebujecie relaksu??? Polecam wizytę u Pani Katarzyny.Nie dość ,że jest profesonalnym kosmetologiem,z pełnym zaangażowaniem podchodzi do powierzanych jej zadań,kocha to co robi,szkoli się cały czas, to na dodatek jest wspaniałą kobietą pełną dobrej energii i empati.Masaż w wykonaniu Pani Kasi to prawdziwa uczta dla ciała i ducha.Zabiegi mezoterapii czy z użyciem kwasu hialuronowego Pani Kasia wykonuje najlepiej na świecie!!! Dziewczyny nie miejcie wątpliwości i umawiajcie się a napewno nie będziecie tego wyboru żałować.