Przejdź do głównej zawartości

Katarzyna Elżbieta Mikrut - trener intra i interpersonalny

Ruczaj 62A, 30-409 Kraków (na bramie napisz: warsztaty, II piętro)

Twórca Strefy Uwalniania | Coach | Trener komunikacji intra- oraz interpersonalnej.

Jestem certyfikowanym Providerem TRE ®, coach’em (IC) i trenerem rozwoju osobistego, specjalistą d/s komunikacji w biznesie, doradcą zawodowym, Praktykiem Points of You ®, trenerem FRIS-style myślenia ®, terapeutą RTZ® i SFA. Ukończyłam Szkołę Profesjonalnego Coachingu (IC), roczny kurs podstaw pomagania Gestalt oraz sesję terapeutyczną – szkoleniową Simontona. Obecnie jestem w trakcie Szkoły Facylitacji Programów Rozwojowych z udziałem Koni (Horse Assisted Education).

Od 9 lat wspieram w pracy indywidualnej i szkoleniowej, w obszarach: zdrowego myślenia i zdrowej semantyki; pracy z oporem w zmianie, przekonaniami i celami; motywacją i wypaleniem zawodowym: pracy z metaforą; odkrywania i wykorzystania naturalnych talentów, w tym stylów myślenia i działania; autentycznej komunikacji; kontaktowania się z wewnętrzną mądrością, pracy z nieuwarunkowaną świadomością oraz wyobraźnią; utrzymania zdrowia psychofizycznego; pracy z napięciami i stresem poprzez ciało.

Moje kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie zarządzania firmą i projektami oraz komunikacją marketingową pod marką własną Mrufka Grupa IMC, w połączeniu z zasobami coachingowymi i trenerskimi, pozwala mi także skutecznie uwalniać organizacji ich pracowników od konfliktów i hamulców ich wzrostu.

Moje motto to: „Kiedy ktoś nie jest w kontakcie ze sobą, nie powinien dotykać innych” Anne Morrow Lindbergh

Mam za sobą dwa swoje procesy coachingowe, trzy treningi interpersonalne, dwuletnią pracę własną z TRE® oraz szereg szkoleń i warsztatów pogłębiających moją samoświadomość (łącznie ponad 1200 godzin szkoleń własnych). Regularnie poddaję swoją pracę superwizji.

Przeprowadziłam 1450 godzin szkoleń grupowych (otwartych i zamkniętych) oraz 650 godzin spotkań indywidualnych.