Przejdź do głównej zawartości

KARMEL

Klonowa 1/18a, 80-264 Gdańsk (2 minuty od SKM Wrzeszcz, Karmel mieści się na przeciwko wyjścia od SKM w pawilonie na pierwszym piętrze)

Włos nie powinien być golony minimum 12 - 14 dni.

Proszę o przybycie na 10 minut przed planowanym rozpoczęciem zabiegu.

Proszę o przybycie na zabieg bez osób towarzyszących, poczekalnie są wyłączone z użytku.

Z pasji do naturalnych metod depilacji oraz niesamowitych efektów nieprzerwanie od 3 lat zajmuję się depilacją cukrową. Precyzja, dokładność oraz staranność a przede wszystkim indywidualne podejście do klienta to cechy, które najlepiej mnie opisują. Do tego kontakt z ludźmi, który jest moim żywiołem sprawia, iż cukrowanie to nie tylko praca ale również pasja.
Pragnę przedstawić zalety pasty cukrowej i jej cudowne właściwości.
Pasta Cukrowa, inaczej zwana karmelem jest najstarszą, naturalną metodą depilacji stosowaną już przez kobiety Bliskiego Wschodu, które depilowały się kulką karmelu i tak niewielką ilością materiału potrafiły doprowadzić swoje cale ciało do pełnej gładkości. :)
Jej składniakmi są: cukier, woda oraz kwasek cytrynowy - w 100% natualne składniki, a przede wszystkim bezpieczne. Osoby, które mają problem z pękającymi naczynkami czy atopowym zapaleniem skóry, jak i zarówno kobiety w ciąży bez najmniejszego problemu, strachu czy niepewności mogą skorzystać z tej metody.
Depilacja cukrowa jest o połowę mniej bolesna niż inne metody, to przede wszystkim dlatego, że nie przykleja się do skóry, tylko okleja włos i go "wysuwa" nie "urywa". Dzięki czemu nie ciągniemy skóry, nie podrażniamy jej oraz nie występuje uczucie lepkości. Już nigdy więcej depilacja nie będzie kojarzyła Ci się z bólem :)
W większości przypadków klienci zauważają, iż włos staje się słabszy już po pierwszej depilacji, odrasta również mniej włosków. Z czasem staje się on miękki, jaśniejszy, po prostu przyjemny w dotyku!!
Serdecznie zapraszam do skorzystania z tak niepowtarzalnej metody usuwania zbędnego owłosienia. :)

Do tego salonu umówisz się także przez Booksy. Rezerwacja dostępna także przez Booksy

Udogodnienia

  • Parking

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa