Kamelia Klinika Urody

Sebastiana Klonowicza 71A, 80-408 Gdańsk

Klinika Urody Kamelia powstała z ogromnej pasji Anny Kamm, która jest nie tylko właścicielką, ale także kosmetologiem. To miejsce, w którym zespół profesjonalistów zadba o Twoją twarz, ciało, dłonie i stopy, a czasami także duszę. Każdy, nawet najbardziej nietypowy problem, rozpatrywany jest tutaj indywidualnie. Praktyczna wiedza i doświadczenie kosmetologów Kliniki gwarantują kompleksowe podejście i pełne zadowolenie każdego, kto skorzysta z naszych usług.

Specjalnością Kliniki są zabiegi na ciało i twarz: peelingi chemiczne, oczyszczanie wodorowe i manualne, masaże, elektrostymulacja Proslim, a także fale radiowe i mikrodermabrazja. Miłośnikom relaksu proponujemy ofertę z kategorii SPA: masaż bańką chińską, klasyczny lub wyszczuplający. Panie chcące zadbać o swoje dłonie i stopy także znajdą tu coś dla siebie: manicure hybrydowy, klasyczny, parafina na dłonie, pedicure hybrydowy lub klasyczny z malowaniem.

Oprócz wysokiej jakości świadczonych usług bardzo ważna jest dla nas higiena, szczególnie przy zabiegach manicure i pedicure. Sterylizacja narzędzi to podstawa!

Wszystkich mieszkańców Trójmiasta zapraszamy do naszej Kliniki, która znajduje się w Gdańsku przy ul. Klonowicza 71A. Dla osób poruszających się komunikacją miejską sugerujemy skorzystanie z autobusów nr 149 lub 249 - przystanek Klonowicza, a także linii tramwajowej - przystanek Kościuszki.

Korzystając z rezerwacji online oraz aplikacji Moment - zaoszczędzisz swój czas i zapewnisz sobie pewny termin wizyty w Klinice Urody Kamelia.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem:
604 906 757 lub 58 553 05 87.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Internet (Wi-Fi)

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.