KAMADARI

Biskupia 8, 50-148 Wrocław

KAMADARI to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia, w którym możemy znaleźć wachlarz różnych możliwości dla Pań, jak i dla Panów. Oferujemy sprzedaż kosmetyków ekologicznych z różnych stron świata, w szczególności Korei Południowej, ale również z Niemiec, Indii, RPA, Szwecji oraz Polski. Znajduje się tu gabinet kosmetyczny i strefa wizażu. Dla naszych Klientów organizujemy warsztaty makijażowe. Na miejsce dostępne są też usługi kwalifikowanego masażysty.

Dla gości KAMADARI przygotowaliśmy kącik relaksu, w którym odbywają się wykłady prowadzone przez specjalistów z różnych dziedzin związanych ze zdrowiem, wyglądem i pielęgnacją. Celem KAMADARI jest stworzenie miejsca, które nie będzie ograniczało się do jednej sfery piękna, ale rozwijało się wraz z jego klientami, organizując spotkania ze stylistami, dietetykami, specjalistami od medycyny holistycznej i wielu innych dziedzin poruszających tematykę zdrowia i wyglądu.

Ogromna pasja była motywacją do otwarcia salonu KAMADARI. Marzyliśmy aby osoby odwiedzające nasz salon mogły w jednym miejscu zadbać o swoje piękno zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Chcieliśmy stworzyć miejsce przyjazne, gdzie można zrelaksować się, porozmawiać ze specjalistami przy kawie lub herbacie, poddać się zabiegom kosmetycznym, nauczyć sztuki makijażu , skonsultować się z dietetykiem, czy rozpisać plan ćwiczeń z trenerem personalnym. Planujemy organizować prelekcje na tematy zdrowej urody, by pomóc klientom rozwiązać ich problemy zdrowotne, jak i te związane z urodą. Aby jeszcze bardziej wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów sprowadzamy kosmetyki ekologiczne z różnych stron świata, o potwierdzonej skuteczności i działaniu. KAMADARI to miejsce stworzone przez pasjonatów dla wszystkich tych, którzy tak jak my czerpią z życia pozytywną energię.

Wszystkie usługi

Usługi różne

Zespół

Data
Magda Dejnaka
Kosmetolog, makijażystka
Data
Marta Micek
Wizażystka

Udogodnienia

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.