Przejdź do głównej zawartości

Kącik Urody

Naddnieprzańska 26 c, 04-205 Warszawa (Warszawa Wawer )

Marzysz o miejscu, w którym kreatywne i zdolne osoby zaopiekują się kompleksowo Twoim wyglądem? To właściwy adres! Kącik Urody to salon, w którym zajmiemy się Twoimi włosami, ale także paznokciami i stanem skóry. Każdy znajdzie tu wymarzony dla siebie zabieg!

Nasza oferta fryzjerska to nie tylko cięcie, stylizacja i modne koloryzacje, ale także inne usługi - np. keratynowe prostowanie czy laminowanie włosów. W zakresie kosmetyki proponujemy m.in. zabiegi z użyciem kwasów czy mikrodermabrazję, a w trosce o Twoje paznokcie wykonujemy manicure różnymi metodami.

W Kąciku Urody kompleksowo zadbamy o Twój dobry wygląd i samopoczucie. W miłej, przyjaznej atmosferze spędzisz czas a modne, kreatywne koloryzacje zawsze będą dobrane odpowiednio do twoich potrzeb oraz wymagań. W jednym miejscu kompleksowo zadbasz o swoje włosy, paznokcie, stan skóry. Gorąco zapraszamy.

Wystarczy wybrać rodzaj zabiegu i za pomocą kilku kliknięć zarezerwować dogodny termin wizyty przez Moment.pl. Przyjdź raz, a na pewno zechcesz wrócić!

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa