Przejdź do głównej zawartości

Kacik Urody

UL.Górczewska 131/135, 01-109 Warszawa (Obok Energy Club Fitness)

W Warszawie jest wiele miejsc, w których możesz zadbać o swoją urodę – jednak jest jedno szczególnie warte uwagi. Tym miejscem jest Kącik Urody, który mieści się przy ulicy Górczewskiej. Dlaczego warto zainteresować się akurat tym miejscem? Przede wszystkim, dlatego że stosowane tutaj metody pielęgnacji i stylizacji włosów oraz usługi z zakresu kosmetyki dopasowane są do nowoczesnych trendów urodowych. Przykładem może być stosowanie innowacyjnej metody koloryzacji włosów typu rondello. Tak wykonana koloryzacja pozwala na uzyskanie pięknego i wielowymiarowego koloru, który będzie zachwycał wszystkich dookoła.

Oprócz usług typowo fryzjerskich takich jak wspomniana koloryzacja czy strzyżenie, Kącik Urody specjalizuje się także w regeneracji włosów oraz usługach kosmetycznych takich jak zabiegi na twarz, stylizacja brwi i rzęs oraz podologia. Klienci, którzy odwiedzą to miejsce, mogą także zdecydować się na depilację woskiem.

Ciągłe podążanie za najnowszymi trendami, a także miła i profesjonalna atmosfera – to właśnie te rzeczy w połączeniu z nieustannym doskonaleniem się pracowników, przyciągają do Kącika Urody nowych Klientów i zatrzymują stałych.

Dodatkowym atutem jest możliwość szybkiego zabukowania terminu, który Klient sam wybiera. Rezerwacji można dokonać przez system online. Dzięki takiemu rozwiązaniu umówienie się na wizytę trwa zaledwie kilka chwil.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa