Przejdź do głównej zawartości

Kącik Urody Agnieszka Milewska

Juliusza Słowackiego 2, 87-700 Aleksandrów Kujawski

Kącik Urody założony przez Agnieszkę Milewską oferuje szeroki wachlarz najwyższej jakości, najciekawszych i najskuteczniejszych usług pielęgnacyjnych i stylizacyjnych. Sprawdź nasze propozycje poniżej i czuj się zaproszona do naszego salonu. :)

Polecamy Twojej uwadze prestiżowe zabiegi na twarz z użyciem markowych kosmetyków Arkana, które dobieramy indywidualnie do typu i kondycji Twojej skóry. Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby i ustalamy Twój osobisty program pielęgnacyjny, gwarantujący Ci pełnię sukcesu i przedłużający efekty profesjonalnych zabiegów. Pomożemy Ci dobrać kosmetyki do pielęgnacji domowej i dla Twojej wygody umożliwiamy ich zakup w salonie.

Troszczymy się o Twój komfort i odpowiedni relaks w czasie wizyty. Gwarantujemy Ci kameralną atmosferę spotkania i pełne skupienie na Twojej osobie. Przykładamy dużą wagę do detali i precyzji wykonania zabiegów. Stylizacje paznokci spod naszych rąk są eleganckie i trwałe, a wszystkie zdobienia wykonujemy ręcznie, poświęcając Ci maksimum czasu i uwagi.

Posiadamy również specjalistyczne kompetencje do przeprowadzania pedicure podologicznego i wspierania Cię w walce o zdrowie i dobrą formę.

Odwiedź nas w Aleksandrowie Kujawskim przy ul. Juliusza Słowackiego 2.Termin wizyty najwygodniej i najszybciej ustalisz przez internet, poprzez system rezerwacji dostępny 24/7. Do zobaczenia!

Udogodnienia

  • Parking

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa