K&M HOUSE OF HAIR

ul.Grzegórzecka 67G/168, 31-559 Kraków (Wiślane Tarasy)

K&M HOUSE of HAIR to miejsce kameralne gdzie panuje atmosfera relaxu i spokoju,a marzenia o pięknych włosach i dobrym samopoczuciu się spełniają.
To miejsce gdzie będziecie mogli Państwo poczuć się komfortowo,otoczeni profesjonalną obsługą,gdzie każdy klient traktowany jest indywidualnie.
Bo czym są piękne włosy?...
Dla każdego oznacza to coś innego a właśnie My postaramy się sprostać oczekiwaniom każdego z Państwa.
Pracujemy na najlepszych markach:
L'Oréal Professionnel , Kérastase.
Serdecznie zapraszamy!
----------------------------------------------------------
Szanowni Państwo,
Od 25 maja 2018 roku rozpoczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dn. 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Kontaktujemy się z Państwem, gdyż przetwarzamy Państwa dane osobowe. Chcemy pozostać z Państwem w kontakcie również po dniu 25 maja 2018. Jednocześnie chcemy poinformować Państwa o przysługujących zgodnie z RODO uprawnieniach. ​​​​

Administratorem Pani/a danych osobowych jest: K&M HOUSE OF HAIR s.c.
Katarzyna Głuszyńska-Pilch,Magdalena Dyląg z siedzibą os.tysiąclecia 63/71, 31-610 Kraków, PL, NIP: PL6783164180, e-mail: kmhouseofhair@gmail.com.

1. Administrator przetwarza dane osobowe w celu: realizacji umowy (wykonania usługi).
2. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest realizacja umowy.
3. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres trwania umowy, a po jego zakończeniu przez czas wynikający z obowiązujących przepisów prawa lub do czasu przedawnienia roszczeń.
4. Odbiorcami danych osobowych będą: podmioty zewnętrzne dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Administratora, świadczące usługi związane z bieżącą działalnością Administratora, w tym w celu umawiania wizyt – na mocy stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych oraz przy zapewnieniu stosowania przez ww. podmioty adekwatnych środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych.
5. Pani/Pana dane osobowe mogą podlegać profilowaniu.
6. Każdej osobie, której dane są przetwarzane, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
7. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Wszystkie usługi

5.0
47 opinii

Opinie

 • EM
  5.0

  Moje włosy nigdy nie wyglądały tak dobrze jak teraz

 • JU
  5.0

  Jak zawsze wspaniale! :) 5 gwiazdek to stanowczo za mało! :) dziękuję Madzia <3

 • MA
  5.0

  Profesjonalna obsługa klienta. Pani fryzjerka jest naprawdę bardzo miła i potrafi prowadzić rozmowę z klientem. Przed przystąpieniem do farbowania dokładnie pyta czego oczekuje jak chce żeby to wyglądało i podaje kilka propozycji od razu tłumacząc jak kolor bedzie się zachowywał również później, co jest mniej inwazyjne jeżeli sobie tego życzymy. Naprawdę szczerze polecam :) A z koloru bardzzoooo zadowolona :)

 • MO
  5.0

  Super kolor profeska Magda spisała się na medal 😊teraz mogę iść na imprezę 😊 i na konferencję wielkie brawa

 • MA
  5.0

  Super fryzurka ! Polecam serdecznie Panią Kasie .

Zespół

Data
Kasia
Data
Magda

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.