K&M HOUSE OF HAIR

ul.Grzegórzecka 67G/168, 31-559 Kraków (Wiślane Tarasy)

K&M HOUSE of HAIR to miejsce kameralne gdzie panuje atmosfera relaxu i spokoju,a marzenia o pięknych włosach i dobrym samopoczuciu się spełniają.
To miejsce gdzie będziecie mogli Państwo poczuć się komfortowo,otoczeni profesjonalną obsługą,gdzie każdy klient traktowany jest indywidualnie.
Bo czym są piękne włosy?...
Dla każdego oznacza to coś innego a właśnie My postaramy się sprostać oczekiwaniom każdego z Państwa.
Pracujemy na najlepszych markach:
L'Oréal Professionnel , Kérastase.
Serdecznie zapraszamy!
----------------------------------------------------------
Szanowni Państwo,
Od 25 maja 2018 roku rozpoczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (EU) z dn. 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO). Kontaktujemy się z Państwem, gdyż przetwarzamy Państwa dane osobowe. Chcemy pozostać z Państwem w kontakcie również po dniu 25 maja 2018. Jednocześnie chcemy poinformować Państwa o przysługujących zgodnie z RODO uprawnieniach. ​​​​

Administratorem Pani/a danych osobowych jest: K&M HOUSE OF HAIR s.c.
Katarzyna Głuszyńska-Pilch,Magdalena Dyląg z siedzibą os.tysiąclecia 63/71, 31-610 Kraków, PL, NIP: PL6783164180, e-mail: kmhouseofhair@gmail.com.

1. Administrator przetwarza dane osobowe w celu: realizacji umowy (wykonania usługi).
2. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest realizacja umowy.
3. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres trwania umowy, a po jego zakończeniu przez czas wynikający z obowiązujących przepisów prawa lub do czasu przedawnienia roszczeń.
4. Odbiorcami danych osobowych będą: podmioty zewnętrzne dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Administratora, świadczące usługi związane z bieżącą działalnością Administratora, w tym w celu umawiania wizyt – na mocy stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych oraz przy zapewnieniu stosowania przez ww. podmioty adekwatnych środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych.
5. Pani/Pana dane osobowe mogą podlegać profilowaniu.
6. Każdej osobie, której dane są przetwarzane, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.
7. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Wszystkie usługi

4.9
65 opinii

Opinie

 • JA
  5.0
  Strzyżenie Męskie

  Idealnie

  KH
  Odpowiedź od K&M HOUSE OF HAIR :

  Dziekujemy🙂

 • JA
  5.0
  Strzyżenie Męskie

  super!

  KH
  Odpowiedź od K&M HOUSE OF HAIR :

  Dziekujemy🙂

 • MO
  5.0
  Czesanie okolicznościowe -fale,loki,koki,warkocze

  Piękna idealna na sesję ślubna dziękuję dziękuję wkomponowana fryzura do całej stylizacji i to wszystko zasluga Magdy

  KH
  Odpowiedź od K&M HOUSE OF HAIR :

  Dziękujemy 🙂

 • AL
  1.0
  Koloryzacja ombre/sombre/baleyage/flame baleyage -efekt wielowymiarowości koloryzacji (koloryzacja+modelowanie)

  Efekt końcowy zupełnie odbiegał od sugestii, które przekazałam fryzjerce. Wysoka cena za niską jakość - wyszłam z rozczochranymi włosami z którymi nie mogłam się uporać przez resztę dnia w pracy. Wydłużony czas usługi o godzinę- fryzjerka tłumaczyła się że mam dużo włosów. Brak w salonie kosmetyków oraz sprzętu do mojego rodzaju włosów.

  KH
  Odpowiedź od K&M HOUSE OF HAIR :

  Pani Aldono szanujemy pani opinie ,chociaż nie zgadzamy się z nią do końca, inna usługę miała Pani wpisaną poprzez system ,a na inna w trakcie rozmowy się Pani zdecydowala, wobec czego wizyta musiała się wydłużyć,co do sprzętu nie widzę powodów aby były nie profesjonalne.Po zakończeniu usługi na zapytanie oceny koloru,odpowiedziała Pani,iż kolor jest super,natomiast błąd fryzjera był taki, że niestety przed rozmową nie została Pani poinformowana o cenie za co oczywiście przepraszamy,Uwazam ,że jakość usługi zarówno jej wykonanie było zgodne z Pani oczekiwaniem,przykro nam że taka sytuacja nastapila. Pozdrawiamy k&mhoiseofhair

 • AN
  5.0

  Pani Kasia jak zwykle super!

  KH
  Odpowiedź od K&M HOUSE OF HAIR :

  dziekuje😊

Zespół

Data
Kasia
Data
Magda

Udogodnienia

 • Parking

 • Akceptacja kart płatniczych

 • System komentarzy

 • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.