Juszczak HAIR

Żurawia 45, 00-680 Warszawa

Kasia i Andrzej Juszczak są właścicielami salonu Juszczak Hair, wraz z zespołem tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca.
Pracujemy 6 dni w tygodniu , jesteśmy pod patronatem firmy GOLDWELL , a w niedzielę salon zamienia się w regionalne studio szkoleniowe.
Dokładamy wszelkich starań, by wizyta w naszym salonie była dla Państwa przyjemnym doświadczeniem, które skutkuje poprawą wyglądu i samopoczucia. Oferta dobierana indywidualnie dla każdego klienta w zależności od długości lub chłonności włosów sprawia, że do każdej głowy dobieramy osobną strategię. . Bazujemy na nowoczesnych technologiach i służymy Państwu w doborze kosmetyków oraz sposobów na codzienną pielęgnację. Stawiamy na jakość wykonania usług i chęć regularnego odwiedzania naszego przytulnego salonu.

Gwarantujemy, że nie jest trudno nas znaleźć. Jesteśmy w samym centrum fryzjerskiej mapy Warszawy. Znajdujemy się przy ulicy Żurawiej 45, w bok od ulicy Marszałkowskiej. Z łatwością dojedziesz do nas samochodem lub komunikacją miejską - najbliższy przystanek to Hoża 03.

Zapraszamy do naszego salonu i pozdrawiamy w imieniu całego zespołu!

Zespół

Au0b1064 1 1
Kasia Juszczak
Au0b1090 1a
Andrzej Juszczak
Robert taras
Robert Taras
Danielkowalski ab
Daniel Kowalski
Employee default
Agata

Udogodnienia

  • Parking
  • Akceptacja kart płatniczych
  • Przyjazne dla dzieci
  • Zwierzęta dozwolone
  • Internet (Wi-Fi)
  • Rezerwacja natychmiastowa

Zapisz się na newsletter

Na Twój adres email trafiać będą porady, opisy zabiegów, recenzje kosmetyków oraz najlepsze promocje.