Juszczak HAIR

Żurawia 45, 00-680 Warszawa

Kasia i Andrzej Juszczak są właścicielami salonu Juszczak Hair, wraz z zespołem tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca.
Pracujemy 6 dni w tygodniu , jesteśmy pod patronatem firmy GOLDWELL , a w niedzielę salon zamienia się w regionalne studio szkoleniowe.
Dokładamy wszelkich starań, by wizyta w naszym salonie była dla Państwa przyjemnym doświadczeniem, które skutkuje poprawą wyglądu i samopoczucia. Oferta dobierana indywidualnie dla każdego klienta w zależności od długości lub chłonności włosów sprawia, że do każdej głowy dobieramy osobną strategię. . Bazujemy na nowoczesnych technologiach i służymy Państwu w doborze kosmetyków oraz sposobów na codzienną pielęgnację. Stawiamy na jakość wykonania usług i chęć regularnego odwiedzania naszego przytulnego salonu.

Gwarantujemy, że nie jest trudno nas znaleźć. Jesteśmy w samym centrum fryzjerskiej mapy Warszawy. Znajdujemy się przy ulicy Żurawiej 45, w bok od ulicy Marszałkowskiej. Z łatwością dojedziesz do nas samochodem lub komunikacją miejską - najbliższy przystanek to Hoża 03.

Zapraszamy do naszego salonu i pozdrawiamy w imieniu całego zespołu!

Zespół

Kasia Juszczak
Kasia Juszczak
Rezerwuj
Andrzej Juszczak
Andrzej Juszczak
Rezerwuj
Robert Taras
Robert Taras
Rezerwuj
Daniel  Kowalski
Daniel Kowalski
Rezerwuj
Kasia  Rębiś
Kasia Rębiś
Rezerwuj
Ania Partyka
Ania Partyka
fryzjer
Rezerwuj

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Zwierzęta dozwolone

  • Internet (Wi-Fi)

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.