JOBRE - Opinie

Wyczółkowskiego 15, 85-092 Bydgoszcz
4.6
7 opinii

Opinie

 • DI
  2.0
  niezweryfikowany

  Miałam tam robiony manicure hybrydowy. Niestety już następnego dnia po nałożeniu pojawił się odprysk. Po 3 dniach miałam już odpryski na 4 paznokciach. Sądzę, że powodem było niewłaściwe przygotowanie paznokci przed malowaniem, bo kosmetyczka tylko krótko przejechała po nich pilnikiem.

 • KR
  5.0
  niezweryfikowany

  Cenię sobie profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Gdy nie jestem zdecydowana jaki zabieg wykonać, zawsze usłyszę cenne uwagi i propozycje dopasowane do moich potrzeb. Bardzo miła atmosfera, Panie zawsze uśmiechnięte. Chce się tam wracać!

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Swietna obsługa masaże dla kobiet w ciąży.Puchną mi nogi ,jestem w 5 miesiacu .Pani Monika czyni cuda!! Mam lepsza przemianę materii i jest mi lekko!

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Skorzystałam z manicure i pedicure w Jobre jestem bardzo zadowolona .Mam piękne żele z oryginalnym wzorkiem na dłoniach i kryształki Svorowskiego na nóżkach!! Aż miło ubrać sandałki.Teraz zrobię sobie nowe rzęsy na lato!!

 • PW
  5.0
  niezweryfikowany

  Skorzystałam z usług salonu korzystając z zaproszenia na Dzień Matki,jestem bardzo zadowolona,profesjonalne podejście,miła atmosfera,super warunki i szeroki wybór zabiegów,już jestem umówiona na kolejny zabieg,polecam wszystkim paniom!

 • RE
  5.0
  niezweryfikowany

  Wykonałam zabieg firmy KLAPP z kwasem jabłkowym - STRI-PEXAN, delikatny peeling. Odczuwalne działanie, bardzo przyjemny zabieg. Natychmiastowy efekt.

 • KL
  5.0
  niezweryfikowany

  SUPER SALON!!! Polecam najpierw manicure Pani Dominika wykonuje rewelacyjne zdobienia na żele, później zabieg na twarz STRI-PEXAN po zabiegu lifting natychmiastowy utrzymuje się ok 1 miesiąca. Na koniec masaż relaksacyjny, szczerze mówiąc REWELACJA