Przejdź do głównej zawartości

Joanna Litewka--hairstylist

Chełmońskiego 255, 31-348 Krakow

Litewka Hairstylist to salon fryzjerski prowadzony z pasją i ogromnym zamiłowaniem do tego zawodu. Już od dziecka uwielbiałam zabawy z włosami. Ciekawe fryzury, autorskie stylizacje to coś, co dawało mi ogromną radość i pozwalało rozwinąć skrzydła wyobraźni. Dzisiaj dzięki tej umiejętności oraz wiedzy, którą nabywałam przez wszystkie lata, mogę zaoferować Państwu najwyższą jakość usług fryzjerskich w moim salonie Litewka Hairstylist.

Co oferuję? Przede wszystkim zabiegi przeprowadzane w moim gabinecie są skierowane do kobiet. Wykonuję zarówno strzyżenie, jak i stylizację na różne okazje. Ponadto moja oferta obejmuje również zabiegi silnie regenerujące strukturę włosa, w których wykorzystuję najnowsze urządzenia, najlepsze preparaty i nowoczesne metody. W moim salonie możesz więc poczuć się jak VIP, rozgościć się w wygodnym fotelu, rozsmakować w pysznej kawie i w nietuzinkowej atmosferze oddać się błogiej relaksacji, a ja zajmę się przygotowaniem Twojej fryzury w taki sposób, jak tego oczekujesz.

Zachęcam do zapoznania się z moją ofertą oraz do rezerwacji wybranej usługi przez internet. Dzięki temu szybko umówisz się na dogodny termin i odwiedzisz mój salon, który znajdziesz na ul. Chełmońskiego 255 w Krakowie.

Serdecznie zapraszam!

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

  • Płatności online