U nas kupisz bon online

Kup teraz, wykorzystaj w ciągu 12 miesięcy na dowolne usługi i produkty z naszej oferty.
Dodatkowo Niespodzianka - powiększamy Twój Prezent :-)!

Kup bon

JETSET SPA BEAUTY

Grzybowska 63, 00-844 Warszawa (Wejście do salonu znajduje się bezpośrednio od ulicy Wroniej. Istnieje możliwość zaparkowania na parkingu hotelu Hilton znajdującym się pod hotelem. Dla Klientów salonu 1 godzina parkowania jest gratis.)

Oferując szeroki zakres usług BEAUTY na najwyższym poziomie stworzyliśmy wyjątkowe miejsce dla Pań i Panów. Naszą duma jest kadra doświadczonych specjalistów a przede wszystkim ludzi z ogromną pasją i z zaangażowaniem oddanych swojej pracy.

W salonie wykonujemy zabiegi z zakresu nowoczesnej kosmetologii, usługi spa - masaże i rytuały, manicure & pedicure oraz medycynę estetyczną i usługi fryzjersko-barberskie.

Specjalizujemy się w indywidualnie układanych programach pielęgnacyjnych dostosowanych do naszego Klienta i jego potrzeb.

Pracujemy tylko na najlepszych, znanych z doskonałej jakości markach jak na przykład Is Clinical czy Dermaquest & Dermomedica.

Salon mieści się w samym centrum Warszawy, przy ul. Grzybowskiej 63, na parterze Hotelu Hilton, vis-a-vis wysokościowca Warsaw Spire.

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Kliknij tutaj, aby zapoznać się z polityką prywatności.