IRIS - Opinie

Toruń
5.0
5 opinii

Opinie

 • AL
  5.0
  niezweryfikowany

  Gorąco polecam rzęsy i paznokcie u Pani Agnieszki. Rzęsy - boskie - jeszcze nigdy takich nie miałam. Bywałam w wielu salonach, ale nigdy nie byłam tak zadowolona jak teraz. W końcu mam rzęsy, których nie czuję na oku, a które wyglądają pięknie, naturalnie i dokładnie tak jak chciałam. Paznokcie - cudowne - trzymają się już 3 tydzień. Pełna gama kolorów żeli, hybryd, akryli, farbek i innych ozdóbek - jest w czym wybierać. Ponad to, bardzo miła i relaksująca atmosfera, można super wypocząć. Dla tych którzy szukają dobrej stylistki rzęs i paznokci - zdecydowanie POLECAM !

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Absolutny profesjonalizm, przemiła obsługa, wspaniałe doradztwo. Zawsze z chęcią wracam i wychodzę z szerokim uśmiechem na twarzy. Po prostu czuje sie dopieszczona. Polecam każdej kobiecie która chce poczuć sie wyjątkowo i wyglądać pięknie.

 • KA
  5.0
  niezweryfikowany

  Postanowiłam przedłużyć i zagęścić sobie rzęsy metodą 2:1. Jestem mega zadowolona z zabiegu. Pełen profesjonalizm - dokładnie zrobione, nie są posklejane, nie ciągną się, pięknie się rozczesują i układają. Ponad to, fantastyczna wesoła atmosfera. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Widać, że kocha to czym się zajmuje.

 • MA
  5.0
  niezweryfikowany

  Rzęsy w wykonaniu Pani Agnieszki to dzieło sztuki. Mimo, że przedłużanie rzęs trochę czasu zajmuje, to jest to czas bardzo miło spędzony. Pani Agnieszka również doradza jak dbać o skórę, włosy i paznokcie. Na pewno skorzystam z pozostałych usług.

 • AN
  5.0
  niezweryfikowany

  Polecam z całego serca. Profesjonalnie, dokładnie i z miłą atmosferą. Każda kobieta, która chce byc obsłużona na najwyższym poziomie powinna skorzystać z usług "Iris".