Instytut Pięknego Ciała Antidotum

Jagiellońska 1, 87-300 Brodnica

Instytut Pięknego Ciała Antidotum to niezwykłe, przyjemne, spokojne i sprzyjające odpoczynkowi miejsce na mapie Brodnicy. Jest to salon o wysokim standardzie, który oferuje zabiegi upiększające, pielęgnacyjne, ujędrniające, wyszczuplające, odżywiające, nawilżające, zabiegi antycellulitowe oraz zabiegi przeciw procesom starzenia się skóry, masaże, saunę w kapsule oraz saunę Infrared. Oferujemy również zabiegi medycyny estetycznej, przedłużanie rzęs i makijaże.
Naszą ideą jest połączenie zabiegów i relaksu na najwyższym poziomie. Zaspokajamy potrzeby każdej skóry, nawet tej najbardziej wymagającej, realizujemy nawet bardzo wysokie potrzeby i pragnienia osób, które poszukują nie tylko profesjonalnych zabiegów i certyfikowanych, markowych kosmetyków, ale również ciepłej, sympatycznej, oddanej obsługi.
Szeroka oferta nie byłaby niczym nadzwyczajnym, gdyby nie wyjątkowy charakter i atmosfera, jaka towarzyszy wszystkim wizytom w naszym Instytucie.
Posiadamy specjalnie przygotowane, kameralne i w pełni intymne gabinety, które sprawią, iż w Państwa umysłach i ciałach zapanuje błogi spokój.
Zapewniamy komfort w trakcie każdego zabiegu kosmetycznego.
Mogą Państwo bez obaw oddać się w nasze ręce, bowiem nasi specjaliści po dokładnej analizie i konsultacji przed każdą usługą potrafią w 100% dobrać odpowiedni rodzaj zabiegów.
To, co wyróżnia nas spośród wielu gabinetów w Brodnicy to przystępne ceny i możliwość uzyskania atrakcyjnych zniżek, rabatów czy łączenia kilku zabiegów w jednym. Insytut Pięknego Ciała Antidotum powstał z pasji, z miłości do piękna i naturalności.
Nie obawiamy się niewygodnych pytań o sposób dezynfekcji i sterylizacji narzędzi oraz o środki, jakie są używane do tych procedur, bowiem nasz Instytut dysponuje autoklawem, gwarantuje 100% sterylności i zachowania zasad bezpieczeństwa w trakcie i po zabiegu.
Pracujemy tylko na sprawdzonych kosmetykach, np. firm Bandi, M'onduniq, Arkana, Arosha, Charmine Rose, Jean d'Estrees, których jakość potwierdzona jest odpowiednimi certyfikatami i stosownymi patentami.
Jesteśmy jedynym salonem w mieście, który oferuje zabiegi ekskluzywnej marki Dr Irena Eris.

Udogodnienia

  • Parking

  • Akceptacja kart płatniczych

  • Dostępne dla niepełnosprawnych

  • Przyjazne dla dzieci

  • Internet (Wi-Fi)

  • System komentarzy

  • Rezerwacja natychmiastowa

Nie przegap najlepszego

Na Twój adres email trafiać będą porady, ciekawostki oraz najlepsze promocje.

Obowiązek informacyjny przeczytasz tutaj.