Przejdź do głównej zawartości
Rezerwacja online jest tymczasowo niedostępna. Zapraszamy wkrótce!

Instytut Zdrowia I Urody Yasumi Słupsk

Sienkiewicza 1/13, 76-200 Słupsk

Cenisz najwyższą jakość usług? Zapraszamy na wizytę w słupskim salonie YASUMI, który należy do znanej i renomowanej sieci gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała. U nas o komfort oraz urodę pacjentów dbają wyspecjalizowani kosmetolodzy i fizjoterapeuci. Tutaj przekonasz się o dobroczynnym działaniu upiększających rytuałów i przypomnisz sobie, czym jest prawdziwy relaks.

W naszym salonie można skorzystać z bogatej oferty zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało. Zajmujemy się kompleksową pielęgnacją cery – oczyszczamy, nawilżamy, liftingujemy, dbamy o okolice oka i odmładzamy. Przeprowadzamy także profesjonalne masaże oraz relaksujące rytuały spa dla ciała i ducha, takie jak m.in. Sentaku – Herbaciana ceremonia dla ciała czy SHĪDO – Ryżowe odżywienie. Zajmujemy się także kompleksową troską o piękne i zadbane dłonie oraz stopy. Podczas przeprowadzania rytuałów dokładamy wszelkich starań, aby pobudzić wszystkie zmysły, dlatego zawsze towarzyszy im odpowiednia oprawa muzyczna i aromaterapeutyczna.

Wszystkie zabiegi wykonujemy, wykorzystując kosmetyki Yasumi. To wysokiej jakości preparaty wytwarzane specjalnie dla sieci naszych salonów w laboratoriach kosmetycznych we Francji i Hiszpanii. Są one do nabycia w naszym gabinecie. Co więcej, można tu także kupić bony podarunkowe na zabiegi YASUMI, które mogą stać się interesującym prywatnym lub biznesowym upominkiem.

Słupski gabinet YASUMI zlokalizowany jest przy al. Sienkiewicza 1/13. Wejście znajduje się od strony ul. Niedziałkowskiego.